Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Bethesda w ciągu miesiąca coś ogłosi

Strona głównaBethesda w ciągu miesiąca coś ogłosi
21.08.2009 10:24
Bethesda w ciągu miesiąca coś ogłosi
marcindmjqtx
marcindmjqtx
bDJEkHvW

Podczas prezentacji WET w Nowym Jorku, Pete Hines z Bethesdy oznajmił, że w ciągu miesiąca możemy się spodziewać ze strony firmy ogłoszenia dotyczącego gry, która ukaże się w 2010 roku. Nie będzie to jednak nowa gra tworzona przez samą Bethesdę (na to jeszcze sporo poczekamy), ani będąca w produkcji gra na iPhone'a (iFallout?).

bDJEkHvp

Znane jak na razie gry tworzone lub wydawane przez ZeniMax, Bethesdę lub id Software (bo Pete Hines odpowiada za PR jeśli chodzi o wszystkie trzy) planowane na przyszły rok to Brink, Fallout: New Vegas i Rage. Jakie jeszcze mogą do nich dołączyć?

Sean Brennan z Bethesdy zapowiedział jakiś czas temu, że jeszcze w tym roku Bethesda ogłosi spory projekt na Wii przeznaczony dla dorosłych graczy. Oprócz tego wiadomo, że nad grą będącą najprawdopodobniej The Elder Scrolls Online pracuje obecnie ZeniMax Online Studios. Kolejnym możliwym kandydatem do dużego ogłoszenia jest wspomniany wyżej Fallout: New Vegas - co prawda zapowiedziano jakiś czas temu, że ta gra w ogóle powstanie, ale poza tym nie pokazano ani nie powiedziano o niej nic. A skoro Bethesda zakończyła wydawanie dodatków do Fallouta 3, może wreszcie zajmie się promocją kolejnej gry z serii.

327119398035150890
bDJEkHwn