Bethesda w ciągu miesiąca coś ogłosi

Bethesda w ciągu miesiąca coś ogłosi

Bethesda w ciągu miesiąca coś ogłosi
marcindmjqtx
21.08.2009 10:24, aktualizacja: 07.01.2016 16:30

Podczas prezentacji WET w Nowym Jorku, Pete Hines z Bethesdy oznajmił, że w ciągu miesiąca możemy się spodziewać ze strony firmy ogłoszenia dotyczącego gry, która ukaże się w 2010 roku. Nie będzie to jednak nowa gra tworzona przez samą Bethesdę (na to jeszcze sporo poczekamy), ani będąca w produkcji gra na iPhone'a (iFallout?).

Znane jak na razie gry tworzone lub wydawane przez ZeniMax, Bethesdę lub id Software (bo Pete Hines odpowiada za PR jeśli chodzi o wszystkie trzy) planowane na przyszły rok to Brink, Fallout: New Vegas i Rage. Jakie jeszcze mogą do nich dołączyć?

Sean Brennan z Bethesdy zapowiedział jakiś czas temu, że jeszcze w tym roku Bethesda ogłosi spory projekt na Wii przeznaczony dla dorosłych graczy. Oprócz tego wiadomo, że nad grą będącą najprawdopodobniej The Elder Scrolls Online pracuje obecnie ZeniMax Online Studios. Kolejnym możliwym kandydatem do dużego ogłoszenia jest wspomniany wyżej Fallout: New Vegas - co prawda zapowiedziano jakiś czas temu, że ta gra w ogóle powstanie, ale poza tym nie pokazano ani nie powiedziano o niej nic. A skoro Bethesda zakończyła wydawanie dodatków do Fallouta 3, może wreszcie zajmie się promocją kolejnej gry z serii.

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)