Bethesda prezentuje Battlecry - sieciową nawalankę w klimatach początku XX wieku

W której, dodajmy, proch strzelniczy jest zakazany, a jedną ze stron są zbuntowani kozacy.

Bethesda prezentuje Battlecry - sieciową nawalankę w klimatach początku XX wieku
marcindmjqtx

28.05.2014 | aktual.: 05.01.2016 15:37

Gdy 2 lata temu Rich Vogel (twórca m.in. Ultima Online) zakładał studio Battlecry Studios, zastanawialiśmy się, jak będzie się nazywała jego nowa gra. Nazywa się - niespodzianka! - Battlecry i będzie sieciową naparzanką do 32 graczy. Za nietypowy klimat XX wieku, w którym po wielkiej wojnie zakazano używania prochu, odpowiada Wiktor Antonow, który w swoim portfolio ma m.in. pracę przy Half-Life 2 i Dishonored.

Battlecry - zwiastun Po jednej stronie królewska piechota, po drugiej kozacy. I oczywiste skojarzenie z Team Fortress 2. Wygląda na to, że to właśnie w odebranie fanów tej sieciowej strzelance celują twórcy, nawet jeśli miejsce shotgunów i karabinów zajmą łuki i noże. Po tym zwiastunie nie sposób powiedzieć, czy mają szanse, ale mamy nadzieję, że uda nam się przetestować grę na zbliżającym się E3.

[Źródło: Bethesda]

Marcin Kosman

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Zobacz także
Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.