Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Bethesda chce ukryć informacje o swoim MMO

Strona głównaBethesda chce ukryć informacje o swoim MMO
20.01.2010 13:38
Bethesda chce ukryć informacje o swoim MMO
marcindmjqtx
marcindmjqtx
bDIXnXsS

Bethesda złożyła w sądzie wniosek o przeredagowanie stenogramów sądowych ze swojego procesu z Interplayem dotyczącego praw do Fallouta. Proponowane zmiany dotyczą gry MMO, nad którą pracuje ZeniMax Online, spółka-siostra Bethesdy.

bDIXnXsl

Uzasadnienie Bethesdy jest takie, że nie chce, aby informacje o projekcie poznali konkurenci. ZeniMax zainwestował w projekt ponad sto milionów dolarów i od 2007 roku pracuje nad nim ponad setka ludzi. Ma to być MMORPG w stylu World of Warcraft. Jako że przedstawiciel Bethesdy zeznał w sądzie, że stworzenie gry MMO wymaga czterech lat pracy, można spodziewać się jego premiery już w przyszłym roku.

ZeniMax nie chce także, aby konkurenci wiedzieli, czy jest to Fallout Online, czy nie. W sądzie jego przedstawiciel zeznał, że nie jest to gra oparta na serii Fallout (firma czeka na zakończenie sprawy sądowej), więc najprawdopodobniej będzie to MMORPG w świecie Elder Scrolls.

Zważywszy na to, że wniosek ten dostępny jest (za odpowiednią opłatą) poprzez serwis sądowy PACR, a pełne stenogramy można już przeczytać na miejscu w sądzie w Maryland, nie bardzo widzę jego sens. Jeśli już, to zamiast ukryć te informacje przed konkurencją, Bethesda jeszcze bardziej je nagłośniła.

bDIXnXsn
327125033938278442
bDIXnXtj