Bethesda będzie wspierała Fallouta 76 jeszcze przez co najmniej rok

Bethesda będzie wspierała Fallouta 76 jeszcze przez co najmniej rok

Bethesda będzie wspierała Fallouta 76 jeszcze przez co najmniej rok
Bartosz Witoszka
05.05.2020 17:09

Deweloperzy nie ustają w pracach i już teraz zapewniają, że idzie nowe.

Choć premiera rozszerzenia Wastelanders (oraz debiut gry na Steamie) została przyjęta przez społeczność wyjątkowo ciepło, to jednak nie obyło się bez komplikacji i jak wspominał Dominik pod koniec kwietnia, świeżo wprowadzone postacie niezależne zaczęły zabierać pokonanym graczom broń.

Bethesda, w pełni świadoma tego błędu, zapewniła, że pracuje nad jego usunięciem, a wczoraj na subreddicie Falouta 76 dwaj deweloperzy, Jeff Gardiner i Ferret Baudoin będący głównymi projektantami gry, odpowiadali na pytania fanów w sesji AMA. Najważniejszą kwestią wydaje się informacja o rocznym wsparciu gry, w ramach którego pojawią się kolejne usprawnienia samej gry (wspomniano między innymi o nowym interfejsie czy czacie tekstowym na komputerach osobistych). Do tego “legendarne perki”, zmiany w systemie obozowisk i bieżące balansowanie statystyk kolejnych broni.

https://www.reddit.com/r/fo76/comments/g6o88q/hey_rfo76_jeff_gardiner_and_ferret_baudoin_are/?utm_source=share&utm_medium=web2x

Oprócz tego Bethesda będzie chciał pójść za ciosem i przygotować kolejne rozszerzenia skupiające się na fabularnej stronie Fallouta 76, co mniej więcej oznacza tyle, że twórcy jeszcze bardziej będą starali się przekształcić grę w dobrze znanego “Fallouta od Bethesdy” ze wszystkimi tego konsekwencjami.

W przypadku Wastelanders przyniosło to zamierzony skutek, więc istnieje prawdopodobieństwo, że nowości spodobają się graczom, którzy niestrudzenie przemierzają pustkowia Zachodniej Wirginii, a przy okazji zachęcą też nowych graczy, chcących sprawdzić, o co tyle szumu i czy faktycznie Fallout 76 jest taki straszny, jak go malują.

Bartek Witoszka

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)