Betę Mocy poczujemy we wczesnym październiku. EA zapowiada testy Star Wars Battlefront

Betę Mocy poczujemy we wczesnym październiku. EA zapowiada testy Star Wars Battlefront

Betę Mocy poczujemy we wczesnym październiku. EA zapowiada testy Star Wars Battlefront
marcindmjqtx
01.09.2015 18:45, aktualizacja: 05.01.2016 14:54

Zawartość bety prezentuje się w większości znajomo - pobiegamy po Hoth i Tattoine.

EA zapowiedziało betę Star Wars Battlefront, która wydarzy się na początku października na PC, PS4 i Xboksie One. Póki co niestety nie doprecyzowali ani daty, ani czy będą to otwarte testy. Wiadomo za to, że uwzględniony zostanie czterdziestoosobowy tryb Walker Assault z dobrze znaną mapą na Hoth i Survival Mission na Tattooine, który również mieliśmy okazję oglądać na wcześniejszych materiałach.

Pojawiają się także nowe rzeczy. Konkretniej: zupełnie świeży tryb Drop Zone, o którym twórcy opowiedzą w przyszłości. Do tego dochodzi jeszcze jeden, choć już nie tak atrakcyjny element - Star Wars Battlefront Companion dostępne podczas bety na oficjalnej stronie gry. Znajdziemy tam strategiczną karciankę Base Command, statystyki nasze i innych zawodników oraz możliwość zdobycia kredytów do wykorzystania w grze. Na stronie pobawimy się także ekwipunkiem i wyglądem naszej postaci. Star Wars Battlefront Companion będzie dostępne w formie aplikacji na Androida i iOS-a jeszcze przed premierą gry.

Ta natomiast już 20 listopada. Pozostaje trzymać kciuki, żeby beta była otwarta. Po zagraniu w demo na gamescomie, myślę, że gra na pewno ma potencjał, ale trzeba będzie poświęcić jej dużo więcej czasu, by wyrobić sobie opinię.

[źródło: oficjalna strona]

Patryk Fijałkowski

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)