Beta PES 2022. Grafika nie powala, ale animacje są świetne

Strona głównaBeta PES 2022. Grafika nie powala, ale animacje są świetne
24.06.2021 15:41
Pro Evolution Soccer 2021
Pro Evolution Soccer 2021

Konami udostępniła wersję beta PES 2022. Choć oficjalnie nazywają ten projekt "nową grą piłkarską", możemy być w zasadzie pewni, że chodzi o nadchodzącą odsłonę Pro Evolution Soccer. Możemy teraz sprawdzić działanie gry na nowym silniku.

Pro Evolution Soccer 2022 nadchodzi. Konami po cichu uruchomiło betę PES 2022 pod nazwą "New Football Game". Testowa wersja gry została udostępniona wszystkim chętnym, wystarczy pobrać ją na konsolę i można cieszyć się grą. Głównym zadaniem wypuszczonej wersji demo jest sprawdzenie "na żywym organizmie" jak działają funkcje sieciowe gry.

Konami zapewnia, że wersja demo nie jest finalną wersją projektu i jeszcze wiele może się zmienić. Miejmy nadzieję, bo jakość grafiki nie napawa optymizmem. PES nigdy nie zachwycał, jeśli chodzi o tekstury i tym razem jest średnio. Trudno mieć jednak zarzuty do animacji piłkarzy i piłki, te wyglądają całkiem dobrze.

Jest to zasługa między innymi zmiany silnika gry. Najnowsza odsłona będzie działać na silniku Unreal Engine 4, nie zaś jak poprzednicy na FOX Engine. Czy finalnie przełoży się to na lepsze wrażenia z gry? W tej chwili trudno wyrokować. W moim odczuciu PES dużo lepiej oddawał realia gry w piłkę nożną niż konkurencyjna FIFA. Popularność jednak nie zostawiała złudzeń i to produkcja EA Sports zawładnęła rynek.

Otwarta beta Pro Evolution Soccer 2022 potrwa do 8 lipca. Jeśli chcecie sprawdzić, co przygotowali twórcy, nie warto zwlekać.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)