Beta Medal of Honor przedłużona

Beta Medal of Honor przedłużona19.07.2010 12:02
Beta Medal of Honor przedłużona
marcindmjqtx

Wersja beta trybu wieloosobowego Medal of Honor miała zakończyć się już wczoraj, tak się jednak nie stało. W oficjalnej informacji na stronie gry nie ma też ani słowa o tym, kiedy to nastąpi, testy zostały więc najwidoczniej przedłużone na razie bezterminowo.

Wszyscy, którzy mają jeszcze kod dostępu do bety na PC lub PS3 ciągle mogą z niego skorzystać. A co z opóźnioną wersją na 360? Ciągle jest przygotowywana i pojawi się "najszybciej jak to tylko możliwe".

Miejmy nadzieję, że decyzja o przedłużeniu testów wpłynie na ostateczną jakość gry. Naszemu Maćkowi podobało się bardzo średnio. Czytelnicy Polygamii też raczej nie zostawiają na Medal of Honor suchej nitki. Jak pisze szojtki:

Grałem w tą betę i mogę stwierdzic jedno: zostanę przy BC2. Dice popełniło straszną krzywdę graczom którzy pokochali serie bad company. To dla dzieła Dice odszedłem od nędznej rozgrywki multi w MW, a niestety beta wersja MOH-a za bardzo mi ją przypomina. Czekam więc na dodatek do BC2:Vietnam. Podobnie niezadowolony jest również xmarcysx:

Z tego co chwile zagrałem jest tak jak wyżej, czyli nieciekawie. Najbardziej rozwaliła mnie klasa snajpera. Nie dość, że snajperka samopowtarzalna to jeszcze z kolimatorem... A wszystkie inne bronie to klony ACR z MW2, czyli zero odrzutu i maksymalna celność. Jednym z niewielu, którzy do gry podchodzą bardziej optymistycznie jest angh:

Dostalem bete, pogralem, i wrazenia jak najbardziej pozytywne. Mechanika broni podobna jak w bc2, bonusy za kilstreaki juz jak z cod, ale calosc daje spora satysfakcje. (...) Gra jest dynamiczna, trudna, i poczatek moze zniechecic, zwlaszcza, ze na dodatki do broni trzeba sobie poczekac. (...) Warto sprawdzic, ja jestem pewien, ze szybciej kupie to albo bc2: vietnam, niz cod:BO. Cóż, jeśli sami chcecie się przekonać, jak to wygląda, ciągle macie szansę. Oby przedłużenie testów wyszło grze na dobre i nie opóźniło premiery.

Tomasz Kutera

327283988547373956
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)