Beta Mass Effect 3 pojawia się i znika

Beta Mass Effect 3 pojawia się i znika
marcindmjqtx

05.11.2011 10:56, aktual.: 06.01.2016 11:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Błąd człowieka pracującego w Microsofcie doprowadził do tego, że beta Mass Effect 3 niespodziewanie pojawiła się na Rynku Xbox Live. Już jej tam nie znajdziecie, ale wyciek został bardzo dobrze udokumentowany.

Jak już wspomniałem winę ponosi jeden z pracowników Microsoftu, który upublicznił kod, przeznaczony tylko i wyłącznie do wewnętrznych testów. Betę mogli pobrać tylko użytkownicy, którzy zapisali się na wcześniejsze testy nowego interfejsu Xboksa, ale i to wystarczyło, by w sieci pojawiły się filmiki i informacje.

Tutaj możecie zobaczyć zapewne początek gry, wnioskując po braku drużyny i ikonkach, wyjaśniających, co trzeba zrobić: Pamiętajcie tylko, że to wczesna wersja gry, której nie miał widzieć nikt "z zewnątrz", więc mogą zdarzać się błędy.

Poniżej widzicie natomiast nowinkę - wybór rodzaju kampanii:

Action Mode oznacza automatyczny wybór odpowiedzi w trakcie konwersacji i maksymalne skupienie się na akcji Story Mode pozwoli poświęcić więcej uwagi historii, obniżając poziom trudności walki RPG Mode to zwykły tryb, w którym sami wybieramy opcje dialogowa i nikt nie ułatwia nam walki.

Na forum neoGAF znajdziecie całe zatrzęsienie obrazków z bety, które pewnie wytrzymają dłużej, niż powoli znikające z sieci filmiki. Wyciek spowodował pewnie mały "pożar" w Microsofcie, BioWare i EA, ale firmy szybko się z nim uporały. Pozostaje nam czekać na kolejny błąd, albo po prostu na początek przyszłego roku, kiedy to beta zostanie udostępniona publicznie.

[via IGN]

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)