Beta Heroes of the Storm dostępna dla każdego

Beta Heroes of the Storm dostępna dla każdego
marcindmjqtx

21.05.2015 12:24, aktual.: 05.01.2016 15:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

By sprawdzić czy Blizzard ma szanse namieszać w światku gier MOBA, nie potrzebujecie już kluczy czy zaproszeń.

Miesiące szlifowania rozgrywki w trakcie zamkniętych testów wersji alfa i beta wyprowadziły Heroes of the Storm na ostatnią prostą przed oficjalną premierą. Gra wyjdzie z fazy beta 2 czerwca, ale zagrać bez żadnych specjalnych ceregieli każdy może już dziś. Wystarczy pobrać klienta z Battle.net.

Blizzard przewiduje, że chętnych może być sporo, więc w informacji prasowej od cdp.pl (dystrybutora gier tej firmy w Polsce) czytamy:

Pamiętajcie, że otwarta beta nie jest ostateczną wersją gry - oficjalna premiera Heroes of the Storm nastąpi 2 czerwca - więc będziemy ją na bieżąco monitorować, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia wszystkim graczom. Jeśli zbyt wielu bohaterów będzie chciało jednocześnie przejść przez portal do Nexusa, mogą pojawić się kolejki, w których trzeba będzie czekać na zalogowanie się do klienta gry. Ale bez obaw, oczekiwanie nie powinno się zanadto wydłużać - nie minie chwila i będziecie spuszczać łomot przeciwnikom na przeróżnych polach bitewnych dostępnych w grze. Autorzy gry chętnie wysłuchają też Waszych uwag. Możecie zgłaszać je na oficjalnym forum Heroes of the Storm.

Oficjalna premiera gry odbędzie się 2 czerwca w Londynie. Dobra wiadomość - wszystko będzie transmitowane na żywo w serwisie YouTube.

[źródło: informacja prasowa]

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)