Beta Artifact 2.0 już wkrótce do wypróbowania przez posiadaczy oryginału

Beta Artifact 2.0 już wkrótce do wypróbowania przez posiadaczy oryginału

Beta Artifact 2.0 już wkrótce do wypróbowania przez posiadaczy oryginału
Bartosz Witoszka
31.03.2020 17:00

Czy na rynku jest jeszcze miejsce dla karcianki Valve?

Pytanie z zajawki zadawali sobie wszyscy fani kartoników pod koniec 2018 roku, gdy gra Valve debiutowała na rynku i mimo początkowego zainteresowania szybko straciła większość graczy. Przez pewien czas o Artifact było cicho, aż do zeszłego tygodnia, gdy Gabe Newell w trakcie wywiadu z magazynem Edge dał jasny sygnał, że karcianka nie wszystek umarła.

Obraz

W tym samym okresie pojawiło się oświadczenia potwierdzające słowa szefa Valve, z którego wynikało, że szczegóły dotyczące Artifact 2.0 poznamy po premierze Half-Life Alyx (nasza recenzja tutaj). Ale chyba nikt nie spodziewał się, że ten moment nastąpi tak szybko. Wczoraj wieczorem na karcie gry pojawiło się ogłoszenie o tym, jak będzie wyglądać beta nowej wersji i kto będzie miał do niej dostęp.

Przede wszystkim – co zrozumiałe – w pierwszej kolejności zagrają w nią dotychczasowi posiadacze karcianki, jednak wcześniej mają zostać przeprowadzone wewnętrzne testy. Kolejnym etapem będzie otwarta beta i ostateczna premiera, ale na razie nie wiadomo, czy Artifact przejdzie ostateczną transformację na model free-to-play, czy dalej będzie trzeba za niego zapłacić.

Obraz

Bartek Witoszka

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)