Beta Artifact 2.0 już wkrótce do wypróbowania przez posiadaczy oryginału

Strona głównaBeta Artifact 2.0 już wkrótce do wypróbowania przez posiadaczy oryginału
31.03.2020 17:00
Beta Artifact 2.0 już wkrótce do wypróbowania przez posiadaczy oryginału
Bartosz Witoszka
Bartosz Witoszka

Czy na rynku jest jeszcze miejsce dla karcianki Valve?

Pytanie z zajawki zadawali sobie wszyscy fani kartoników pod koniec 2018 roku, gdy gra Valve debiutowała na rynku i mimo początkowego zainteresowania szybko straciła większość graczy. Przez pewien czas o Artifact było cicho, aż do zeszłego tygodnia, gdy Gabe Newell w trakcie wywiadu z magazynem Edge dał jasny sygnał, że karcianka nie wszystek umarła.

325319972278777820

W tym samym okresie pojawiło się oświadczenia potwierdzające słowa szefa Valve, z którego wynikało, że szczegóły dotyczące Artifact 2.0 poznamy po premierze Half-Life Alyx (nasza recenzja tutaj). Ale chyba nikt nie spodziewał się, że ten moment nastąpi tak szybko. Wczoraj wieczorem na karcie gry pojawiło się ogłoszenie o tym, jak będzie wyglądać beta nowej wersji i kto będzie miał do niej dostęp.

Przede wszystkim – co zrozumiałe – w pierwszej kolejności zagrają w nią dotychczasowi posiadacze karcianki, jednak wcześniej mają zostać przeprowadzone wewnętrzne testy. Kolejnym etapem będzie otwarta beta i ostateczna premiera, ale na razie nie wiadomo, czy Artifact przejdzie ostateczną transformację na model free-to-play, czy dalej będzie trzeba za niego zapłacić.

325319972278974428

Bartek Witoszka

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)