Będzie Prison Break - hurra, tylko kto go wyprodukuje?

Będzie Prison Break - hurra, tylko kto go wyprodukuje?11.08.2009 18:33
Będzie Prison Break - hurra, tylko kto go wyprodukuje?
marcindmjqtx

Jako zadeklarowany fan już zakończonego niestety Prison Breaka bardzo ucieszyłem się z wiadomości, że ten znakomity serial nareszcie doczeka się swojej wersji growej. Mniej optymistycznie nastraja niestety ekipa stojąca za pracami - grę stworzy ZootFly pod banderą Deep Silver. Szczególnie ta pierwsza firma nie jest specjalnie utytułowana, toteż z radością jeszcze powinniśmy zaczekać.

Fabuła rozgrywać się będzie równolegle do pierwszego sezonu, a my wcielimy się w agenta Firmy - Toma Paxtona - którego zadaniem jest sprawdzenie dlaczego niekarany dotychczas Michael Scofield zdecydował się na napad na bank, w rezultacie czego wylądował w więzieniu Fox River. W trakcie rozgrywki spotkamy znane z telewizorów postacie oraz miejsca, a dodatkowo weźmiemy udział w wydarzeniach prosto z filmu.

Autorzy obiecują sporo akcji, interesującą historię, a także elementy skradankowe. Gra ukaże się na PC oraz enigmatycznie nazwane konsole nowej generacji. Czyli pewnie PS3 i 360.

Bardzo chciałbym na ten tytuł mocno czekać, ale jest jeden problem - pierwsza galeria. Ta gra naprawdę wygląda fatalnie. Ale może powtórzy się casus Rodziny Soprano na PS2 - tamta gra również była generalnie mocno przeciętna i wcale nie wyglądała, ale jako miłośnik oryginału bawiłem się setnie.

327121460693199127
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)