Będzie otwarta beta Stalkera

Sławomir Serafin

03.09.2004 03:07, aktual.: 02.07.2009 05:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Już wcześniej chodziły plotki o otwartych beta-testach S.T.A.L.K.E.R: Shadow of Chernobyl ale nie miały one oficjalnego potwierdzenia. Dziś jednak, o radości, na niemieckiej stronie wydawcy gry THQ podano informację, że owszem i jak najbardziej, otwarta i dostępna dla wszystkich beta "stalkerowego" trybu multiplayer ruszy już wkrótce.

No, w sumie nie tak wkrótce, bo pod koniec roku dopiero, tudzież na początku przyszłego - na krótki czas przed premierą samej gry. Nie dla wszystkich też, bo do testowania dopuszczone będzie grono około 5000 najtwardszych zawodników (przynajmnej teraz podaje się taką liczbę). Pewnie już w pierwszym dniu zapisów będzie pięć razy więcej chętnych...

Z innych czernobylskich wieści - chłopaki z Kijowa podpisali umowę z Kanadyjczykami z AMD, która opiewa na przygotowanie specjalnej wersji gry optymalizowanej pod procesory 64-bitowe, lepszej, szybszej i ładniejszej. Wygląda na to, że Stalker jako pierwszy wypłynie na te dziewicze wody i zgarnie laur dla najbardziej zaawansowanej technicznie gry jaka kiedykolwiek powstała.

Zaglądnięcie na oficjalny sajt gry wielce wskazane jest - www.stalker-game.com.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)