Będzie "asasyn" w Chinach? Spekulacje na Reddicie

Będzie "asasyn" w Chinach? Spekulacje na Reddicie

Będzie "asasyn" w Chinach? Spekulacje na Reddicie
03.08.2020 09:05

Wskazują na to szkice koncepcyjne.

Kolejny tydzień, kolejny "wyciek" z Ubisoftu! I oczywiście po raz kolejny chodzi o serię Assassin's Creed. Coś nie ma ona szczęścia do trzymania tajemnic... No ale to chyba po prostu kwestia tego, jak olbrzymia rzesza ludzi już nad nią pracuje (na marginesie - jeżeli chcecie zademonstrować komuś, dlaczego wielkie teorie spiskowe, zakładające współpracę i wspólne milczenie tysięcy czy nawet dziesiątków tysięcy osób nie mają sensu, to pokażcie im Ubisoft).

Użytkownik nstav13 podzielił się na Reddicie swoim znaleziskiem, odkopanym na profilu Artstation Johna Bigorgne'a. To grafik, pracujący w Ubisofcie Montreal i od wielu lat tworzący m.in. na potrzeby serii Assassin's Creed. Pracował wcześniej jako grafik nad Assassin's Creed Syndicate i Assassin's Creed: Lineage (krótkometrażowe filmy w realiach AC2).

325265363128627826

Pierwszą grafikę zobaczyć możecie w nagłówku wiadomości, drugą - powyżej. Jak zauważa nstav13, oba pliki nazwane są zgodnie z tą samą konwencją, co grafiki koncepcyjne do AC: Valhalla. Oznaczenie tych grafik w serwisie jako "fan arty" miałoby być według użytkownika Reddita jedynie zasłoną dymną. Napisał. Dodał, że według niego "asasyn" umiejscowiony w Chinach nie miałby być kolejną odsłoną gry (ta według niebo toczyć się będzie w czasach czarnej śmierci), a następną po niej. Biorąc pod uwagę kilkuletni cykl produkcyjny tych gier i wiek grafik - ok. 3 lat - mogłoby to mieć rację bytu.

Oczywiście "mogłoby" jest tu słowem kluczowym. Wciąż mówimy jedynie o dwóch grafikach, które zostały oznaczone w jakiś tam sposób (sugerujący, że były częścią większego zestawu - do którego również nalały "koncepty" do Valhalli).

Dominik Gąska

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)