Beautiful Desolation za darmo w GOG. Masz mało czasu

Beautiful Desolation za darmo w GOG. Masz mało czasu

Beautiful Desolation za darmo w GOG
Beautiful Desolation za darmo w GOG
Źródło zdjęć: © GOG
18.06.2022 12:52

Użytkownicy serwisu GOG mogą cieszyć się z kolejnej darmowej gry. Obecnie za grosze można zgarnąć Beautiful Desolation, czyli całkiem świeżą grę niezależną studia The Brotherhood.

GOG kontynuuje rozdawanie gier za darmo. Ogłoszono kolejny tytuł, który może zostać przypisany do konta całkowicie bezpłatnie. Tym razem nie chodzi o żaden z klasyków, a o wydane w lutym 2020 roku Beautiful Desolation. Za stworzenie gry odpowiada niewielkie niezależne studio The Brotherhood.

Beautiful Desolation to gra przygodowa, w której świat obserwujemy z perspektywy izometrycznej. Akcja produkcji toczy się w postapokaliptycznej Afryce. Ciekawostką jest fakt, że w Beautiful Desolation nie uświadczymy mechaniki walki. Twórcy postawili przede wszystkim na eksplorację i rozwiązywanie zagadek.

Tytuł ten ma stosunkowo niskie wymagania sprzętowe, a mimo to prezentuje się bardzo przyjemnie dla oka. Jest to też gra, która została całkiem ciepło przyjęta przez krytyków i graczy. Ocena recenzentów w serwisie Metacritic sięga 76, natomiast graczy - 7.0.

Promocja, w ramach których Beautiful Desolation można odebrać za darmo potrwa do 20 czerwca do godziny 15:00. Grę odebrać można klikając przycisk "Zdobądź za darmo" na stronie produktu w sklepie GOG.

Karol Kołtowski, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)