Bearstronauts: gdy rosyjskie niedźwiedzie z kosmosu chcą podbić świat

Bearstronauts: gdy rosyjskie niedźwiedzie z kosmosu chcą podbić świat11.04.2012 09:28
Bearstronauts: gdy rosyjskie niedźwiedzie z kosmosu chcą podbić świat
marcindmjqtx

A ty, graczu, jako niedźwiedź amerykański będziesz im musiał w tym przeszkodzić.

W hipotetycznym rankingu najbardziej dziwacznych pomysłów na gry Bearstronauts znalazłoby się prawdopodobnie bardzo, bardzo wysoko. Debiutujące tym tytułem studio Digital Bacon wymyśliło sobie bowiem grę, w której... niedźwiedzie chcą podbić świat. Tak jest. W alternatywnej wersji historii bowiem, gdy Rosjanie wysyłali w kosmos rozmaite zwierzęta (patrz: psy, patrz: Łajka), wysyłali tam też właśnie niedźwiedzie. Teraz one wróciły, mają karabiny, są wkurzone i chcą wszystko rozwalić. Gracz wcieli się w jedynego przedstawiciela tej rasy pochodzącego z USA, niejakiego Johna Hunta, który będzie musiał powstrzymać konflikt.

W jaki sposób tego dokona? Cóż, gra będzie dwuwymiarową platformówką, więc tutaj odpowiedź jest dosyć oczywista.

Macie ochotę zagrać w tak niezwykły tytuł? Tak naprawdę nie wiadomo jeszcze czy on powstanie. Studio Digital Bacon to trzech debiutujących na rynku twórców, którzy, hm, jakby to powiedzieć, na razie nie mają za bardzo pieniędzy na zrobienie gry. Zbierają je jednak na portalu IndieGoGo (to taki klon popularnego Kickstartera). Potrzebują 25 tysięcy dolarów, mają ich na razie jedynie 845. Do końca zbiórki zostało 26 dni. Dajecie im szansę?

Zanim zdecydujecie, zobaczcie jeszcze, jak sami opowiadają o swoim pomyśle:

Brzmi intrygująco, ale... pomysł to jeszcze nie wszystko. Nie zobaczyliśmy tak naprawdę niczego, co udowodniłoby, że panowie z Digital Bacon potrafią robić gry. Mam niestety wrażenie, że Bearstronauts okaże się klapą... Ale sam pomysł jest świetny, przyznaję.

Tomasz Kutera

327098098369784087
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)