Z cyklu: co by było, gdyby...

bETlPKbp

Byłoby świetnie, prawda? Hideki Kamiya, jedna z osób stojących za Bayonettą w Platinum Games, poruszył środowisko graczy następującym wpisem na Twitterze:

Oczywiście, najprawdopodobniej jest to tylko naśmiewanie się z fanów, którzy już zdążyli się w tej kwestii podzielić. Część uważa, że to doskonały pomysł, podczas gdy najzagorzalsi wielbiciele wiedźmy są przerażeni perspektywą oglądania Bayonetty rozrywanej na strzępy przez mortalowych zawodników.

Ciekawe, jak wyglądałaby jej kończąca walkę popisowa technika. Biorąc pod uwagę, że kobiety w najnowszym Mortalu biją facetów na łeb pod względem brutalności (tak przynajmniej oceniam wszystkie fatality, które do tej pory obejrzałam), możemy wyobrazić sobie widowiskowe rozszarpanie przez Gomorraha, czy stado motyli.

bETlPKbr

Sama zastanawiam się, czy Bayonetta w Mortal Kombat 11 to taki dobry pomysł. Przecież oni wszyscy nie mają najmniejszych szans z Wiedźmą! Jakie tam mrożące fatality, Bayonetta stuknie lizakiem i Sub-Zero pójdzie wyłuskiwać zęby ze ściany...

Mortal Kombat pojawi się już 25 kwietnia tego roku.

A trzecia odsłona przygód Bayonetty ukaże się... ukaże się. Podczas ostatniego Nintendo Direct Bill, osoba odpowiedzialna za marketing Nintendo, powiedział, że tytuł będzie miał premierę wcześniej niż przewidywano - może jeszcze w drugiej połowie tego roku.

Komentarze (8)
bETlPKcn