Bayonetta lepiej wygląda na 360 i prawdopodobnie lepiej się sprzedaje na 360

Bayonetta lepiej wygląda na 360 i prawdopodobnie lepiej się sprzedaje na 360
31.10.2009 11:49
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Sporo było dyskusji i porównywania obu wersji Bayonetty. Niektórzy użytkownicy PS3 mówili, że gra wcale nie działa źle i na podstawie dema stwierdzali, że nie ma się co martwić o zakup. Cóż okazuje się, że wycięcie z wersji demonstracyjnej na PS3 planszy z zegarem było celowe. Nawet w takiej jakości wideo (lepsza do pobrania tutaj) widać spore różnice w liczbie klatek.

Co ważne materiał pochodzi z finalnych wersji gry kupionych w Japonii i jak stwierdza redaktor 1UP lepiej zaczekać jest na wersję na 360 i nie importować wydania na PS3:

"Przez ostatnie dwa dni spędziłem około 12 godzin na graniu w obie wersje i skończyłem będąc bardzo rozczarowanym wydaniem na PS3. Wszystkie narzekania dotyczące bladości, rozmycia i liczby wyświetlanych klatek w wersji na PS3 są prawdziwe i większe, niż w jakiejkolwiek grze ukazującej się ostatnio na PS3 i 360."Przy okazji Kotaku informuje, że w niektórych sklepach zaczyna brakować wydania na 360, co w sumie jest dość logiczne, skoro jest to lepsza wersja i została oceniona wyżej przez Famitsu. Trzeba jednak pamiętać, że pewnie również mniej sztuk rzucono do sklepu, więc poczekajmy na oficjalne wyniki sprzedaży.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)