Bayonetta jest wielka, krótka i po angielsku

Bayonetta jest wielka, krótka i po angielsku
marcindmjqtx

28.10.2009 16:03, aktual.: 14.01.2016 15:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Temat wiadomości już teoretycznie zdradza wszystko, ale o co tak naprawdę chodzi? Wielkość należy rozumieć jak najbardziej dosłownie. Japońscy internauci przygotowali zestawienie, w którym założyli, że widziana już wcześniej dziewczynka ma jeden metr. Za średni wzrost kobiety i mężczyzny przyjęto 160 i 170cm, zaś wedle powyższego screenu prosto od twórców, Bayonetta jest gigantyczna i ma dwa i pół metra! Jest tylko jeden problem - nie wiemy, czy mała ma na pewno metr, może ma więcej.

Krótkość odnosi się niestety do czasu rozgrywki. Pierwsze doniesienia z japońskich blogów nie nastrajają zbyt pozytywnie. Pomimo tego, że Famitsu określiło czas trwania trybu Story na 12 godzin, internauci donoszą, że udało im się skończyć grę w zaledwie 5. Co więcej, podobno po jednokrotnym zobaczeniu filmiku kończącego już nie bardzo jest co robić dalej. Szczerze powiem - nie uwierzę, dopóki sam się nie przekonam.

A okazja do przekonania się samemu jest doskonała, gdyż Siliconera informuje, że mająca jutro premierę w KKW wersja na PS3 jest w pełni angielska i oczywiście bez zabezpieczeń regionalnych. Poza instrukcją - wszystko jest w języku Szekspira (menu, dialogi), toteż okazja do importu jest pierwszorzędna. U nas premiera dopiero w przyszłym roku, więc jeśli też czekacie, aż nareszcie będziecie mogli skopać wiedźmą tyłki, to śmiało możecie uderzać do odpowiednich sklepów.

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)