BattleTech już pod koniec kwietnia!

BattleTech już pod koniec kwietnia!

BattleTech już pod koniec kwietnia!
Joanna Pamięta - Borkowska
28.03.2018 10:18, aktualizacja: 28.03.2018 10:34

Każdy choć raz w życiu chciałby być generałem Daimosem.

Ostatnio o Battletech pisał w czerwcu zeszłego roku Bartosz Stodolny. Wtedy też mogliśmy obejrzeć trailer z targów E3.

Wczoraj wieczorem na oficjalnym kanale wydawcy Paradox Interactive pojawił się nowy trailer z datą premiery - 24 kwietnia. Zwiastun zdradza co nie co o historii mechów i odwiecznej wojnie między rodami o każdy zakątek kosmosu.

BATTLETECH | Story trailer | Release April 24th

Grę można już kupić w przedsprzedaży na Steamie. Tytuł nawiązuje do kultowej gry z 1988 roku wydanej przez studio Westwood. W pracach nad BattleTech brał zresztą udział twórca oryginalnej serii MechWarrior: The BattleTech Role Playing Game (1986), Jordan Weisman.

BattleTech wyjdzie w dwóch wersjach - zwykła będzie kosztować 142,99 zł, natomiast Digital Deluxe 179,99. W skład tej ostatniej wejdą: cyfrowy album ze szkicami koncepcyjnymi, ścieżka dźwiękowa, awatar i ikonka. W postaci bonusu do przedpremierowego zamówienia wystąpi dodatek Shadowhawk Pack z osobną skórką do mecha Shadowhawk oraz tapetą.

A jeśli nuży wam się czekanie na końcówkę kwietnia, zawsze możecie umilić sobie czas Parcific Rim 2, chociaż z recenzji Adama Piechoty wynika, że film nie umywa się do pierwszej części.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)