Battlefield V zaoferuje na start osiem wariantów multiplayera

Battlefield V zaoferuje na start osiem wariantów multiplayera
Krzysztof Kempski

06.07.2018 14:10, aktual.: 06.07.2018 15:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zakończona właśnie alfa przyniosła zaskakujące dane o wydajności...

Testy alfa nowego Battlefielda zakończone. Ciekawe informacje napływają od testerów wersji na PC. Pomimo tego, że efekty graficzne do gry dostarcza Nvidia, gra lepiej radzi sobie póki co na kartach AMD. Czyżby DX 12 wreszcie zaczęło udowadniać nam swoją wartość? Różnice były wręcz drastyczne, bo dla odpowiadających sobie RX 580 i GTX 1060, wydajność różniła się aż o 1/3. Zapewne więc kupno karty AMD do tej konkretnej gry będzie słuszne, choć to dopiero alfa - zapewne trochę pracy nad optymalizacją i różnice nie będą aż tak wyczuwalne.

Battlefield V [Closed Alpha] [1440p]

Dice poinformowało ponadto za pośrednictwem Battlefielda 1 o tym, że piątka dostanie na start aż 8 wariantów zabawy sieciowej. Potwierdzone to oczywiście klasyka w rodzaju podboju, zespołowego deathmatchu, dominacji ale też przełamania czy linii frontu.Nie zapominajmy też o zapowiadanym podczas E3 Battle Royale.

Sam zakończyłem przygodę z Battlefieldem jakoś przy okazji trójki, więc liczba ujawnionych na start atrakcji na mnie osobiście robi całkiem spore wrażenie. Skoro już mowa o zamkniętej alfie, polecam też obejrzeć filmik, prezentujący rozgrywkę.

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)