Battlefield: Hardline - EA potwierdza, że tak nazywa się nowa odsłona serii

Battlefield: Hardline - EA potwierdza, że tak nazywa się nowa odsłona serii

Battlefield: Hardline - EA potwierdza, że tak nazywa się nowa odsłona serii
marcindmjqtx
28.05.2014 09:01, aktualizacja: 05.01.2016 15:37

To, co wczoraj było plotką, dziś jest już informacją.

[Aktualizacja] EA postanowiło nie owijać w bawełnę i przyznało, że Battlefield: Hardline to nazwa nowej odsłony flagowej serii. Obrazki na stronie nie pozostawiają wątpliwości - tym razem zamiast klimatów militarnych szykuje się potyczka policjanci vs złodzieje. Więcej szczegółów poznamy na konferencji na E3 - 9 czerwca o godzinie 21 czasu polskiego. Będziemy na miejscu i zdamy Wam relację.

[Oryginalna treść] Aktualizacja Battleloga przyniosła nieoczekiwane konsekwencje, choć o tym, że w studiu Visceral powstaje policyjny spin-off serii Battlefield plotkuje się od dawna. Możliwe, że nosi on podtytuł Hardline, bo właśnie takie logo wypatrzono dziś na serwerach EA. Z odkopanych danych wynika, że gra miałaby trafić na PS3, PS4, Xboksa 360, Xboksa One i PC, co mogłoby sugerować, że mówimy o projekcie, który ma dać DICE czas na stworzenie prawdziwie nextgenowego Battlefield 5. Za zmianą tematyki z militarnej na policyjną przemawiają domniemane klasy postaci: Enforcer, Mechanic, Operator i Professional oraz znalezione ikonki:

Co obstawiacie? Jakiś rodzaj dużego konkretnego dodatku do Battlefield 4, mniejszą grę z cyfrowej dystrybucji czy pełne, pudełkowe wydanie, które powalczy o czas graczy pod koniec bieżącego roku z Call of Duty: Advanced Warfare i Destiny?

[źródło: Getblog via Eurogamer]

Maciej Kowalik

326826503646505239
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)