Battlefield 4 na PC tylko z językiem polskim i rosyjskim?

Battlefield 4 na PC tylko z językiem polskim i rosyjskim?29.10.2013 20:48
Battlefield 4 na PC tylko z językiem polskim i rosyjskim?
marcindmjqtx

Dochodzą nas informacje, że zakupiona w Polsce cyfrowa edycja Battlefield 4 na PC nie pozwoli na granie z angielskim dubbingiem i polskimi napisami.

Serwis Gry-Online poinformował, że dystrybuowana w Polsce przez Origin kopia Battlefield 4 na PC pozbawiona jest możliwości włączenia angielskich głosów i polskich napisów. Wynikałoby z tego, że EA niejako przymusza polskich graczy do słuchania rodzimego języka, co oczywiście nie podoba się miłośnikom oryginalnych ścieżek dźwiękowych. Informacja ta pojawia się podczas potwierdzenia zakupu. Zdjęcie z serwisu GOL.

Battlefield 4 na Origin (fot. Gry-Online)

W plikach gry na PC brakuje również danych odpowiedzialnych za angielską wersję.

Tomek Wikliński, znany Wam z serwisu dubscore.pl potwierdza - podczas pobierania Battlefield 4 na PC otrzymał informację, że dostępne są do wyboru jedynie języki polski i rosyjski. Nie wiemy jeszcze co faktycznie da się wybrać w grze, jak tylko potwierdzimy którąkolwiek z wersji, zaktualizujemy notkę.

Warto dodać, że jeśli poklikacie w Originie (www i aplikacja), wszędzie pojawiać się będzie dłuższa, kompletna lista języków:

Battlefield 4 Origin

Innymi słowy - opis produktu przed zakupem różni się dość znacząco od opisu produktu po zakupie.

A co z wersjami konsolowymi? Nie wiemy jak z Xbox 360, ale w przypadku PlayStation 3 gracze dostają komplet europejskich języków i mogą grać z angielskim dubbingiem i polskimi napisami.

lisiec wygrzebał ciekawą rzecz na forum PCLab.pl: Zadzwoniłem do pomocy technicznej EA POLSKA. Powiedziano mi, że sprawa zamiany języka PL na ANG powinnna wyjaśnic się w ciągu kilku dni jak dostaną odpowidzieć od DICE w tej sprawie.

PS. jeśli zakupiliście cyfrową wersję Battlefield 4 na PC i już gracie, dajcie znać w komentarzach jak wygląda sprawa z dostępnymi językami.

źródło: Gry-Online Paweł Winiarski

327073716310530090
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)