Battlefield 2042 nie odpuszcza. Nadciąga ogrom poprawek

Battlefield 2042
Battlefield 2042
Źródło zdjęć: © Steam

30.03.2022 11:16, aktual.: 02.04.2022 09:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Studio odpowiedzialne za Battlefield 2042 nie zamierza porzucić swojej produkcji. Wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie do rąk nielicznych już graczy, trafi nowa zawartość, niosąca sporą ilość zmian i poprawek.

Na oficjalnym forum EA pojawiły się cenne informacje. Wynika z nich, że twórcy nie zamierzają się poddać i chcą wprowadzić wiele zmian do swojego tytułu.

Następna aktualizacja będzie duża (trafi do graczy w kwietniu) i należy spodziewać się kilkuset zmian. Mowa tu głównie o wyeliminowaniu błędów, ale chcemy również wprowadzić dalsze zmiany, np. poprawić balans pojazdów czy działanie dodatków do broni. Więcej szczegółów na temat zawartości podamy bliżej daty premiery, w pełnym zestawie informacji o aktualizacji. Wiem, że część z was chciałaby wiedzieć więcej już teraz, ale nie chcę wprowadzać niejasności - po prostu nadal pracujemy nad tym, a tych zmian jest naprawdę dużo.

Community ManagerStraatford87Community Manager

Czas pokaże, ile prawdy będą zawierać te huczne zapowiedzi. Poprzednia większa aktualizacja w istocie wprowadziła kilka zmian, o które apelowała społeczność, jednak była to jedynie kropla w morzu potrzeb. Nowa zawartość ma być opublikowana w kwietniu i na razie nie znamy konkretnej daty.

Warto wspomnieć, że według przecieków twórcy chcą wyciągnąć wnioski z porażki Battlefield 2042, by kolejna gra z tej serii była znacznie lepsza.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)