EA próbuje ratować Battlefield 2042. Dostępna najnowsza aktualizacja

EA próbuje ratować Battlefield 2042. Dostępna najnowsza aktualizacja

Battlefield 2042
Battlefield 2042
Źródło zdjęć: © Steam
08.03.2022 14:52, aktualizacja: 09.03.2022 11:56

Battlefield 2042 to produkcja, której od początku towarzyszyły problemy. Jednak tytuł nie został porzucony i nadal pojawiają się aktualizacje. Najnowsza z nich wprowadza szereg usprawnień. Czy twórcom uda się w ten sposób przyciągnąć graczy?

Aktualizacja 3.3 jest dostępna od 8 marca, na wszystkich platformach. Wprowadza ona kilka istotnych zmian. Tablica wyników zostanie bardziej rozbudowana. Gracze od dawna zabiegali właśnie o to. Nie jest to ostatnie słowo deweloperów, bowiem będą wprowadzane kolejne poprawki do tablicy wyników, oczywiście na bazie opinii graczy.

Nowa tablica wyników
Nowa tablica wyników© Electronic Arts

Po drugie, wyeliminowano szereg pomniejszych błędów, przykładowo:

  • Nie musimy już restartować gry po tym, jak zmieniamy przypisanie klawiszy czatu
  • Usunięto błąd, w wyniku którego eliminacja nie kończyła się zabójstwem. Problem pojawiał się w Playstation 4 oraz Xbox One.
  • Wyeliminowano błąd, który blokował zdobywanie doświadczenia na koniec rundy (tryb Hazard Zone).

Dodatkowo twórcy informują, że europejskie centrum danych gry, zmienia lokalizację i mieści się od teraz we Frankfurcie.

Aktualizacja 3.3 oferuje również pakiet "Niezłomny" . Odebrać go mogą posiadacze Złotej Edycji, Edycji Ultimate, przepustki pierwszego roku, posiadacze pakietu Ultimate Battlefield 2042, czy abonenci EA Play Pro. Więcej informacji znajdziemy pod tym adresem.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)