Batman od Telltale przemówi głosem Troya Bakera, a zwiastun trzeciego sezonu The Walking Dead może zdradzać za dużo

Batman od Telltale przemówi głosem Troya Bakera, a zwiastun trzeciego sezonu The Walking Dead może zdradzać za dużo
13.06.2016 11:23
Batman od Telltale przemówi głosem Troya Bakera, a zwiastun trzeciego sezonu The Walking Dead może zdradzać za dużo
Maciej Kowalik
Maciej Kowalik

Telltale pokazało gry, w które zagramy odpowiednio latem i jesienią.

W przypadku Batmana, ciekawe jest to, że Telltale nie pozwoli, by "uszaty" zdominował opowieść. Studio obiecuje, że zamierza położyć nacisk na człowieka, który kryje się za maską. To powinna być miła odmiana od ciągłego lania zbirów, choć i tego na pewno nie zabraknie. Poznaliśmy też odpowiedź na pytanie, czyim głosem przemówi Batwayne i cóż - znów w grze Telltale usłyszymy Troya Bakera. Ba, obok Rhysa z Tales from the Borderlands wystąpi też Fiona - Laura Bailey użyczy głosu Selinie Kyle. W pozostałych rolach: Travis Willingham (Harvey Dent), Erin Yvette (Vicki Vale), Enn Reitel (Alfred), Murphy Guyer (porucznik(!) James Gordon) oraz Richard McGonagle jako Carmine Falcone.

325659872215709660_0
325659872215709660_1
325659872215709660_2

Telltale zaznacza, że to nie wszystkie gwiazdy z obsady, ale kolejnych bohaterów będziemy poznawać w trakcie sezonu. Po co psuć niespodziankę. Szkoda tylko, że wciąż nie mamy oficjalnej daty startu przygody. Kalendarzowe lato zacznie się przecież już niedługo.

Jesteście gotowi na spoiler z trzeciego sezonu The Walking Dead?

Telltale twierdzi, że nawet gracze, którzy do tej pory uniknęli kontaktu z tą serią (to tak się da?), będą mogli rozegrać trzeci sezon, który ma być zarówno kontynuacją poprzednich przygód, jak i nową opowieścią. Stąd nowi bohaterowie, ale i... starzy.

'The Walking Dead' Third Season Teaser - E3 2016

Clem powraca, ale tym razem nie będzie już wymagać opieki. Autorzy obiecują, że podejmowane poprzednio wybory wpłyną na to, na jaką nastolatkę wyrosła. Jej kumpel to Javier. W trzecim sezonie to w tę dwójkę będziemy się wcielać. Ale na kolejne informacje musimy poczekać.

Skoro musimy, to musimy. Osobiście wolałbym raczej czekać na coś nowego ze świata The Wolf Among Us, ale zanim przyjdzie czas Wilka, musimy jeszcze przecież zagrać w przyszłym roku w grę ze świata Marvela, nad którą pracują w Telltale.

Maciej Kowalik

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)