Batman ma problem z samochodem, którego nie rozwiąże najlepszy mechanik

Batman ma problem z samochodem, którego nie rozwiąże najlepszy mechanik18.06.2015 16:58
Batman ma problem z samochodem, którego nie rozwiąże najlepszy mechanik
marcindmjqtx

Kolekcjonerskie wydanie gry Batman: Arkham Knight, do którego miał być dołączany Batmobil, zostało wycofane ze sprzedaży.

Na 5 dni przed premierą Batman: Arkham Knight, sprzedawcy informują swoich klientów, że zapowiedziana edycja kolekcjonerska - nie zostanie wydana. Jak możemy przeczytać w oświadczeniu wydanym przez firmę Warner Brothers, anulowanie związane jest z nieprzewidzianymi okolicznościami, przez które jakość planowanego produktu została poważnie osłabiona.

Wszystkim graczom, którzy zakupili wydanie Batmana z Batmobilem, przysługuje pełny zwrot poniesionych kosztów. Ponadto do każdego egzemplarza dołączone zostaną skórki, które dotychczas wchodziły w skład wycofanego produktu.

Miejmy nadzieję, że pomimo kontrowersji związanych z ceną przepustki sieciowej, "toną" płatnych dodatków i opisywanych dziś problemów, Batman: Arkham Knight okaże się produkcją na wysokim poziomie. Przecież właśnie do tego przyzwyczaiło nas Rocksteady. A wycofanie przedmiotu słabej jakości, pokazuje po prostu poszanowanie dla klienta i jego pieniędzy.

Spójrzcie, jak miał wyglądać opisywany zestaw:

[Źródło: Kotaku]

Tytus Stobiński

327275720416514873
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)