Batman bije Supermana. Injustice za darmo na pecety i konsole

Batman bije Supermana. Injustice za darmo na pecety i konsole
19.06.2020 16:58
Batman bije Supermana. Injustice za darmo na pecety i konsole

Bezpłatnych gier nigdy dość. Na weekend, jak znalazł

Po cichutku, tuż przed weekendem zarówno na PS Store, jak i Microsoft Store bezpłatnie udostępniono "Injustice: Gods Among Us". Podkreślmy to raz jeszcze - grę posiadacze pecetów oraz konsol Xbox One, Xbox 360 i Playstation 4 mogę pobrać bez dodatkowych opłat.

Bijatyka NetherRealm, biorąca się za bary z komiksowym uniwersum DC dostępna jest w wersji "ultimate". Oznacza to całą masę dodatkowych postaci, które dołączają do i tak sporej liczby zawodników do wyboru. W podstawowej wersji znaleźli się: Aquaman, Bane, Batman, Catwoman, Doomsday, Flash, Green Lantern, Harley Quinn, Joker, Lex Luthor, Superman i Wonder Woman. Wraz z rozszerzeniem do ekipy dołączają: Lobo, Martian Manhunter, Zatanna i Batgirl.

Injustice: Gods Among Us - Story Trailer

Pierwsza odsłona "Injustice" przyjęła się całkiem dobrze, zgarniając na Metacritcu średnią ocen 8,1/10. Na łamach Polygamii recenzował ją przed laty Paweł Winiarski (pozdrawiamy serdecznie), który tytuł ocenił na 4/5. - NetherRealm Studios nie udało się stworzyć lepszej bijatyki niż ostatni Mortal, oddali jednak w nasze ręce najbardziej efektownego fightera z superbohaterami. Bez dwóch zdań – pisał.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)