Batman: Arkham Knight - szczegóły Przepustki Sezonowej, zagramy Batgirl!

Batman: Arkham Knight - szczegóły Przepustki Sezonowej, zagramy Batgirl!

Batman: Arkham Knight - szczegóły Przepustki Sezonowej, zagramy Batgirl!
marcindmjqtx
03.05.2015 12:15, aktualizacja: 05.01.2016 15:05

Poznaliśmy zawartość Przepustki Sezonowej kosztującej ponad połowę ceny premierowej edycji gry.

Warner Bros pochwaliło się zawartością, która zostanie udostępniona na przestrzeni pół roku od premiery gry, a dostęp do której zagwarantuje tylko wykupiona Przepustka Sezonowa. Tak, obrazek powyżej Was nie zwodzi, zagramy Batgirl. Pojawi się również więcej misji z gatunku „Gotham City Stories”, pozwalających na wcielenie się w pozostałych kumpli Batmana, ponadto dostaniemy nowe skórki, wyzwania i trasy dla Batmobilu. Marketingowych wstawek Wam oszczędzę i przejdziemy od razu do mięska.

Batgirl: A Matter of Familly Opowieść będąca prequelem Arhkam Knight, rozgrywająca się w całkowicie nowej lokacji, gdzie po raz pierwszy w historii serii zagramy jako Batgirl - sprawdźcie pierwszy obrazek z Batgirl.

The Season of Infamy Zagraj jako Batman w nowej kampanii przeciwko legendarnym superzłoczyńcom nawiedzającym Gotham City. Nowy rozdział historii, misje i cechy rozgrywki.

Gotham City Stories Wciel się w najważniejszych sojuszników Batmana w misjach fabularnych poszerzających ich historię o wydarzenia sprzed i po tych z Batman: Arkham Knight.

Legendary Batmobiles with Themed Tracks Pokieruj kultowymi Batmobilami z całej 75-letniej historii opowieści o Batmanie, na wyjątkowych trasach zbudowanych w stylu epoki, z której pochodzą.  Każdy Batmobil będzie dostępny na każdej z tras.

Crimefight Challange Maps Weź udział w serii nowych wyzwań wykorzystujących unikalne style gry Batmanem i jego sojusznikami.

Character Skins Zestaw nowych skórek ze wszystkich epok dla Batmana, Robina, Nightwinga i Catwoman.

Kiedy w pełni poświęcimy się pracy nad Przepustką Sezonową będziemy dzielić się większą liczbą szczegółów razem z każdym miesiącem nowej zawartości. Mamy nadzieję, że gra w Batman: Arkham Knight sprawy Wam tyle przyjemności, ile nam sprawiła praca przy nim. Wołają za ten zestaw niemało, więc zakładam, że jego jakość powinna Was zadowolić.

[Źródło: PC Gamer]

Oskar Śniegowski

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)