Batman: Arkham Knight - szczegóły Przepustki Sezonowej, zagramy Batgirl!

Batman: Arkham Knight - szczegóły Przepustki Sezonowej, zagramy Batgirl!03.05.2015 12:15
Batman: Arkham Knight - szczegóły Przepustki Sezonowej, zagramy Batgirl!
marcindmjqtx

Poznaliśmy zawartość Przepustki Sezonowej kosztującej ponad połowę ceny premierowej edycji gry.

Warner Bros pochwaliło się zawartością, która zostanie udostępniona na przestrzeni pół roku od premiery gry, a dostęp do której zagwarantuje tylko wykupiona Przepustka Sezonowa. Tak, obrazek powyżej Was nie zwodzi, zagramy Batgirl. Pojawi się również więcej misji z gatunku „Gotham City Stories”, pozwalających na wcielenie się w pozostałych kumpli Batmana, ponadto dostaniemy nowe skórki, wyzwania i trasy dla Batmobilu. Marketingowych wstawek Wam oszczędzę i przejdziemy od razu do mięska.

Batgirl: A Matter of Familly Opowieść będąca prequelem Arhkam Knight, rozgrywająca się w całkowicie nowej lokacji, gdzie po raz pierwszy w historii serii zagramy jako Batgirl - sprawdźcie pierwszy obrazek z Batgirl.

The Season of Infamy Zagraj jako Batman w nowej kampanii przeciwko legendarnym superzłoczyńcom nawiedzającym Gotham City. Nowy rozdział historii, misje i cechy rozgrywki.

Gotham City Stories Wciel się w najważniejszych sojuszników Batmana w misjach fabularnych poszerzających ich historię o wydarzenia sprzed i po tych z Batman: Arkham Knight.

Legendary Batmobiles with Themed Tracks Pokieruj kultowymi Batmobilami z całej 75-letniej historii opowieści o Batmanie, na wyjątkowych trasach zbudowanych w stylu epoki, z której pochodzą.  Każdy Batmobil będzie dostępny na każdej z tras.

Crimefight Challange Maps Weź udział w serii nowych wyzwań wykorzystujących unikalne style gry Batmanem i jego sojusznikami.

Character Skins Zestaw nowych skórek ze wszystkich epok dla Batmana, Robina, Nightwinga i Catwoman.

Kiedy w pełni poświęcimy się pracy nad Przepustką Sezonową będziemy dzielić się większą liczbą szczegółów razem z każdym miesiącem nowej zawartości. Mamy nadzieję, że gra w Batman: Arkham Knight sprawy Wam tyle przyjemności, ile nam sprawiła praca przy nim. Wołają za ten zestaw niemało, więc zakładam, że jego jakość powinna Was zadowolić.

[Źródło: PC Gamer]

Oskar Śniegowski

327141798789863466
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)