Bardzo retro H.A.W.X.y

Bardzo retro H.A.W.X.y31.08.2010 18:50
marcindmjqtx

Choć konkretniejsze informacje o drugiej części Tom Clancy's H.A.W.X. 2 dostępne są w sieci od kilku miesięcy, to ogóle wrażenie jest takie, że Ubisoft raczej nie szalał z promocją tego tytułu. Jakaś kampania marketingowa jednak jest, bo na Facebooku pojawiła się flashowa gierka przenosząca H.A.W.X.Y. w s.t.a.r.e. d.o.b.r.e. c.z.a.s.y.

Niestety jest mocno budżetowa i nie ma startu do Waszej ulubionej strzelanki z gatunku "leć w górę i omijaj" z dawnych lat, w moim przypadku do Captain Skyhawk. Trzeba przyznać, że agencje reklamowe ostatnio ostro grają na nostalgii graczy - ledwo parę tygodni temu Expendables byli reklamowani grą stylizowaną na Contrę. Co w jakiś sposób się łączy z klimatem filmu w sumie.

Po 10-minutową dawkę pif-paf udajcie się tutaj, jest nawet misja tocząca się nad Bałtykiem, to prawie, że nad Polską! Lub Szwecją. Albo Estonią. Więcej o H.A.W.X. 2 na łamach Poly już niedługo, jeżeli tak jak ja nie załapaliście się na demo i teraz nie jesteście w stanie go ściągnąć, to zawsze możecie poczytać wrażenia z krótkiego lotu Macia.

Swoją drogą, nigdy nie byłem w stanie skończyć Captain Skyhawk. Hmm.

Konrad Hildebrand

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)