Banici do końca - pierwszy dodatek do Red Dead Redemption

Banici do końca - pierwszy dodatek do Red Dead Redemption
marcindmjqtx

05.05.2010 15:40, aktual.: 13.01.2016 15:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Rockstar ujawniło dziś, co znajdziemy w pierwszym dodatku do Red Dead Redemption. Outlaws To The End ukaże się w czerwcu, będzie darmowy i pozwoli nam pobawić się w kooperację od dwóch do czterech osób. Jednocześnie jest to pierwszy z trzech dodatków jakie zaplanowano dla gry. Są też kadry z tej dodatkowej zawartości.

Na DLC złoży się sześć misji, które rzecz jasna zostaną wynagrodzone punktami doświadczenia a także odpowiednio Osiągnięciami lub Trofeami. Jak na razie ujawniono trzy z nich:

Walton's Gold - gang Waltona opanował obóz górników, w którym pełno jest złota, przy okazji go zaminowując. Zadaniem graczy będzie jak najszybsze naładowanie kopalnianego wagonika cennym kruszcem i zabranie stamtąd swoich tyłków.

The River - czeka nas spływ tratwą w dół rzeki, co nie będzie łatwe z uwagi na przyczajonych na brzegach rebeliantów i tak aż do ich fortecy w Nosalida, gdzie czeka nas epicka bitwa. Rebelianci są na tyle zaciekli, że mają nawet ciężkie karabiny maszynowe na tratwach.

Ammunition - meksykańska armia opanowała miasto Tesoro Azul. Naszym zadaniem będzie szturm bramy pod ostrzałem z działa, karabinów maszynowych i snajperów, po to by zlikwidować stanowiska artylerii.

Przyznam, że zapowiada się to niezwykle ciekawie i nie mogę się już doczekać premiery Read Dead Redemption.

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)