Bandai Namco chce współpracy z kolejnym pisarzem. Są wstępne pomysły

Bandai Namco chce współpracy z kolejnym pisarzem. Są wstępne pomysły
04.04.2022 09:32
Elden Ring
Elden Ring
Źródło zdjęć: © Steam

Twórcy Elden Ring są zainteresowani współpracą z amerykańskim pisarzem. Brandon Sanderson otrzymał od wydawcy wypełnioną gadżetami paczkę, związanymi z grą, a także interesującą notatkę.

O sukcesie Elden Ring można nieustannie pisać. A skoro o pisaniu mowa, to doskonale wiemy, że ogromnym wkładem w ten tytuł, może pochwalić się amerykański pisarz George R.R. Martin. To właśnie on, wraz z twórcami, wziął na swoje barki kreację wirtualnego świata.


Zdaje się, że Bandai Namco wybiega już (w bliżej nieokreśloną) przyszłość i w orbicie znakomitych współpracowników chcą trzymać kolejnego, uznanego pisarza. Brandon Sanderson, znany z powieści fantasy, podczas swojej transmisji na żywo, rozpakował ogromną paczkę, pełną gadżetów związanych z Elden Ring. Nie wiem na ile w pracy pisarza przydatny może okazać się miecz, albo peleryna, ale notatka od twórców może stworzyć fundament dla przyszłej współpracy.

Wydawca wyraża gotowość do podjęcia współpracy, a Brandon Sanderson ustosunkował się do tego, jak przystało na artystę nie bojącego się wyzwań.

Brandon Sanderson

Oni są zainteresowani zrobieniem czegoś razem, wspólnie. Tak to wszystko brzmi. Ja też jestem zainteresowany, to jest moja dewiza: mam w głowie już pewien pomysł na grę dla nich. Może im go wyślę i zobaczę, jak na niego zareagują.

Brandon Sanderson

Amerykański pisarz fantasy.

Możemy jedynie spekulować, jakie rozmiary osiągnie ten zalążek współpracy. Poszlaki wskazują na kolejny, pełnoprawny, souslike’owy tytuł.

Współpraca pisarzy z branżą gier cyfrowych nie jest czymś niespotykanym. Nawet na "naszym podwórku" trafiamy znajdziemy przykłady takiej kooperacji. Dość wspomnieć o noblistce, Oldze Tokarczuk, która ma być współreżyserem powstającej gry Ibru.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)