Band of Bastards, trzecie DLC do Kingdom Come Deliverance, ukaże się już niedługo

Strona głównaBand of Bastards, trzecie DLC do Kingdom Come Deliverance, ukaże się już niedługo
23.01.2019 13:08
Band of Bastards, trzecie DLC do Kingdom Come Deliverance, ukaże się już niedługo
Krzysztof Kempski
Krzysztof Kempski

Kreatywność twórców KCD wciąż pozytywnie zaskakuje.

Niedawno pisaliśmy o tym, że Warhorse prawdopodobnie pracuje już powoli nad Kingdom Come Deliverance 2. Twórcy wciąż nie zapominają jednak o obiecanych czterech dodatkach do podstawowej odsłony. Firma ogłosiła właśnie, że Band of Bastards (trzecie DLC do gry) ukaże się już 5 lutego. Premiera nastąpi jednocześnie na wszystkich platformach, a dodatek będzie można kupić osobno (ceny jeszcze nie ujawniono) lub w ramach karnetu. Rozszerzenie jeszcze bardziej rozbuduje bogatą już i tak fabułę z oryginału.

Kingdom Come: Deliverance - Band of Bastards Teaser

Tym razem nasza podróż na czeskie pogranicze będzie obracać się wokół sylwetki barona Kuno z Rychwaldu, przywódcy bandy najemników. Baron przybywa do Ratajów na zaproszenie pana Radzika - głównego mocodawcy dla bohatera podstawki. Sir Kobyła prosi o pomoc znajomego z dawnych lat, bo na drogach prowadzących do Ratajów pojawiły się groźne bandy, napadające na podróżnych. Ponownie wcielimy się w Henryka, który zostaje wyznaczony za przewodnika dla barona. Klasycznie nie zabraknie intryg, walki o władzę i odwiecznych wrogów.

Dodatek zapowiedziano na razie w formie trailera, ale wkrótce możemy spodziewać się więcej szczegółów. Interesującym elementem zwiastuna jest ikonka na mapie szybkiej podróży, obrazująca nie tyle bohatera co całą armię. Prawdopodobnie więc będziemy sporo podróżować w grupie. Fajnie, że Warhorse cały czas próbuje jeszcze zaskakiwać graczy nowymi mechanikami.

PS. Po pół roku zastoju, nasz kalendarz znów wrócił do życia.

Krzysztof Kempski

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)