Band of Bastards, trzecie DLC do Kingdom Come Deliverance, ukaże się już niedługo

Band of Bastards, trzecie DLC do Kingdom Come Deliverance, ukaże się już niedługo

Band of Bastards, trzecie DLC do Kingdom Come Deliverance, ukaże się już niedługo
Krzysztof Kempski
23.01.2019 13:08

Kreatywność twórców KCD wciąż pozytywnie zaskakuje.

Niedawno pisaliśmy o tym, że Warhorse prawdopodobnie pracuje już powoli nad Kingdom Come Deliverance 2. Twórcy wciąż nie zapominają jednak o obiecanych czterech dodatkach do podstawowej odsłony. Firma ogłosiła właśnie, że Band of Bastards (trzecie DLC do gry) ukaże się już 5 lutego. Premiera nastąpi jednocześnie na wszystkich platformach, a dodatek będzie można kupić osobno (ceny jeszcze nie ujawniono) lub w ramach karnetu. Rozszerzenie jeszcze bardziej rozbuduje bogatą już i tak fabułę z oryginału.

Kingdom Come: Deliverance - Band of Bastards Teaser

Tym razem nasza podróż na czeskie pogranicze będzie obracać się wokół sylwetki barona Kuno z Rychwaldu, przywódcy bandy najemników. Baron przybywa do Ratajów na zaproszenie pana Radzika - głównego mocodawcy dla bohatera podstawki. Sir Kobyła prosi o pomoc znajomego z dawnych lat, bo na drogach prowadzących do Ratajów pojawiły się groźne bandy, napadające na podróżnych. Ponownie wcielimy się w Henryka, który zostaje wyznaczony za przewodnika dla barona. Klasycznie nie zabraknie intryg, walki o władzę i odwiecznych wrogów.

Dodatek zapowiedziano na razie w formie trailera, ale wkrótce możemy spodziewać się więcej szczegółów. Interesującym elementem zwiastuna jest ikonka na mapie szybkiej podróży, obrazująca nie tyle bohatera co całą armię. Prawdopodobnie więc będziemy sporo podróżować w grupie. Fajnie, że Warhorse cały czas próbuje jeszcze zaskakiwać graczy nowymi mechanikami.

PS. Po pół roku zastoju, nasz kalendarz znów wrócił do życia.

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)