Gra będzie dostępna tydzień później, niż planowano.

bETFfwKt

Jak ogłosił Larian, premiera "Baldur's Gate 3" we wczesnym dostępie będzie miała miejsce 6 października. Twórcy potrzebuję dodatkowego czasu na uporanie się z niespodziewanymi problemami z wydajnością, w związku z czym gra nie ukaże się - jak planowano - 30 września. Oby ten tydzień więcej wystarczył. Można również przeczytać w oświadczeniu Lariana.

Love in the Forgotten Realms - Community Update #7

Niejako na osłodę firma opublikowała nowy materiał na temat gry - tym razem opowiadający o "romansach" w "Baldur's Gate" 3. Larian obiecuje, że system zastosowany w tej grze pozwoli na tworzenie najbardziej "intymnych, autentycznych i reaktywnych" relacji, jakie były kiedykolwiek możliwe w RPG tej firmy.

bETFfwKv

I tak gra śledzić ma przebieg relacji między postacią gracza a innymi bohaterami gry od ich poznania przez cały przebieg fabuły. Zmiennych i branych pod uwagę decyzji gracza jest tak wiele, że pozwalać mają na setki różnych permutacji w relacjach między postaciami. Znaczenie będą tu miały nie tylko wybierane opcje dialogowe, ale też cechy postaci, jak choćby jej rasa, pochodzenie, klasa postaci i tym podobne.

Dominik Gąska

Komentarze (0)
bETFfwLr