Babski biznes w Yakuzie będzie całkiem pracochłonny

Babski biznes w Yakuzie będzie całkiem pracochłonny13.01.2009 16:02
Babski biznes w Yakuzie będzie całkiem pracochłonny
marcindmjqtx

W poprzednich trailerach Yakuzy 3 mogliśmy już zaobserwować jedną z nowych atrakcji życia nocnego, a mianowicie zarządzanie klubem z hostessami. Teraz Famitsu ujawniło nieco więcej szczegółów na temat tego, co dokładnie trzeba będzie robić, aby na swoim lokalu zarabiać porządne pieniądze.

Zaczynamy od werbowania panienek z ulicy. Następnie trzeba je uczesać, przyodziać, wybrać akcesoria, a także "pseudonim artystyczny". Wciąż nie gwarantuje to jednak zadowolenia klienta, więc należy zadbać także o szkolenie dziewczyny. Możemy poprawić jej wiedzę ogólną czy też umiejętności do prowadzenia dyskusji, ale nie możemy przesadzać, bo bidulka od ciągłej nauki będzie przesadnie zestresowana. Gdy już nasza hostessa będzie naprawdę prima sort, a do tego okoliczności będą sprzyjały, możliwe będzie specjalne zbliżenie z klientem, gdzie przyjdzie nam nawet wycierać pot z jego zapitej facjaty. I tutaj jednak trzeba uważać, jeśli nie będzie on w nastroju, a nasza panienka zaszaleje to nieuniknione staną się przeprosiny.

Zapowiada się interesująco. Oby nie było za prosto. Mam tylko nadzieję, że biznes ten będzie, tak jak jest naprawdę, dochodowy.

Jakub Tepper

[via Famitsu]

326964669741226026
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)