Azir wygląda jak egipski bóg albo... Protoss. Jest nowym czempionem, który trafi do League of Legends

Strona głównaAzir wygląda jak egipski bóg albo... Protoss. Jest nowym czempionem, który trafi do League of Legends
28.08.2014 09:23
Azir wygląda jak egipski bóg albo... Protoss. Jest nowym czempionem, który trafi do League of Legends
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Fani League of Legends nie mogą ostatnio narzekać na brak nowych czempionów. Dopiero co do gry trafił Gnar, a już zapowiedziano kolejnego - Azira.

bEJOwWtN

Azir jest potężnym magiem wywodzącym się z Shurimy, czyli pustynnego obszaru świata League of Legends, który kiedyś zamieszkany był przez potężną cywilizację. Skojarzenie pod tytułem "starożytny Egipt" jest jak najbardziej na miejscu. Nowy bohater w walce przywołuje Piaskowych Żołnierzy. Mogą odepchnąć jego przeciwników, zaatakować ich (nawet przy pomocy autoataków), a sam Azir dysponuje jeszcze całkiem przydatnym doskokiem. Najciekawiej prezentuje się jego umiejętność pasywna. Raz na trzy minuty przywołuje specjalny dysk, który na chwilę staje na ruinach wieży i działa podobnie do niej.

Azira w akcji można zobaczyć na poniższym filmiku:

A tutaj prezentacja galaktycznej skórki Azira, w której wygląda zupełnie niczym Protoss:

bEJOwWtP

Na razie nowy czempion pojawił się na serwerach testowych League of Legends. Nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie trafi do ostatecznej wersji gry, ale pewnie stanie się to w ciągu najbliższych tygodni. Twórcy zdecydowanie muszą popracować nad jego balansem, bo pod pewnymi względami wydaje się zbyt potężny.

Wyglądana to, że razem z Azirem w League of Legends pojawi się specjalne wydarzenie związane z Shurimą. Odświeżony wygląd dostaną Renekton i Cassiopeia - inni bohaterowie z tego regionu - a piaskowej skórki doczeka się Kha'zix. Gracze zagrają także w nowy tryb - Ascension - który rozgrywał się będzie na części mapy Crystal Scar. Nie będzie w nim walki o kolejne wieże, ale raczej pojedynki między graczami o rozrzucone po stosunkowo niewielkim terenie relikty Shurimy. Powinien spodobać się przede wszystkim tym, którzy lubią teamfighty.

[Źródło: Surrender @ 20, 2, 3]

Tomasz Kutera

326935361673123882
Udostępnij:
bEJOwWuL