Autorzy Wasteland 2 wiedzą jak nie wkurzać fanów

Autorzy Wasteland 2 wiedzą jak nie wkurzać fanów
marcindmjqtx

07.05.2015 15:45, aktual.: 05.01.2016 15:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wszystkie ulepszenia konsolowej edycji Game of the Year trafią na PC w formie darmowej aktualizacji.

Fajnie, że czasem można napisać coś o deweloperach, którzy powstrzymali chciwość i starają się być po prostu fair w stosunku do klientów. Bo umówmy się - czy naprawdę zdziwiłaby Was wiadomość, że ulepszenia z edycji GOTY będą dostępne na PC w formie płatnego dodatku? Chyba nie. Zresztą przecież pecetowe wydanie Dark Souls 2: Scholar of the First Sin pokazało, że takie rzeczy chodzą wydawcom po głowie.

Na szczęście w przypadku Wasteland 2 będzie inaczej. A przypomnijmy, że nie mówimy o lekkiej kosmetyce. Studio inXile zmienia silnik na Unity 5, poprawia tekstury, modele postaci, oświetlenie, dodaje nowe linie dialogowe i mocno miesza także w samej rozgrywce. Gdyby tak podkręcona wersja gry była dostępna tylko na konsolach (PS4 i X1), pecetowcy mogliby słusznie czuć zazdrość.

Nie będą musieli, bo cały ten pakiet nowinek i usprawnień trafi do Wasteland 2 na PC za darmo. Niezależnie od tego czy wspieraliście projekt na Kickstarterze, czy kupiliście go w normalnej dystrybucji. I niezależnie od systemu, który napędza Was komputer - dodatki dostaną używkownicy Windowsów, OSX i Linuksów.

Zachowanie godne naśladowania.

[źródło: informacja prasowa]

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)