Autorzy Transformers biorą się za Marvela

Strona głównaAutorzy Transformers biorą się za Marvela
03.07.2012 10:42
Autorzy Transformers biorą się za Marvela
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Tylko za co dokładnie?

bEJNbQaJ

High Moon to studio ostatnimi laty odpowiedzialne za gry związane z marką Transformers. Oparte na filmie Dark of the Moon przemilczmy, ale War for Cybertron było już produkcją całkiem nieźle przyjętą, przynajmniej przez fanów. Obiecująco zapowiada się również jego kontynuacja, Fall of Cybertron, która ukaże się w tym roku.

Wygląda jednak na to, że to może być koniec przygody High Moon z tą marką. Studio zajmie się teraz czymś związanym z Marvelem (choć nie wyklucza to w sumie dalszych prac na Transformers, tego jeszcze nie wiemy). Czym dokładnie? Tego nie wiadomo. Szczegóły mają zostać ujawnione podczas Comic-Conu w San Diego, na panelu związanym z tym wydawnictwem komiksowym. Activision i High Moon mają tam coś wspólnie ogłosić.

Zastanówmy się - co to mogłoby być? Mam pewne podejrzenie. Biorąc pod uwagę doświadczenie studia z robotami, być może chodzi o... Iron Mana? Film "Iron Man 3" trafi do kin już w przyszłym roku. Do tej pory grami z jego udziałem zajmowała się Sega, ale niedawno, jeśli mnie pamięć nie myliła, straciła na niego licencję. Może przejęło ją Activision?

bEJNbQaL

Ale to tylko gdybania. Tak czy inaczej, mam nadzieję, że będzie to dobra gra związana z Marvelem.

[via Joystiq]

Tomasz Kutera

327254672040088377
Udostępnij:
bEJNbQbH