Autorzy Assault Heroes 2 biorą się za Pogromców Duchów

Zeszłoroczny powrót Pogromców Duchów do świata gier wideo wypadł całkiem nieźle. Oceny oscylujące w okolicach 8/10 i ponad milion sprzedanych egzemplarzy mogą cieszyć Atari i Sony. O pełnowymiarowej kontynuacji nic jeszcze nie wiadomo, ale Pogromcy powrócą w Sanctum of Slime - grze skierowanej do cyfrowej dystrybucji.

Nie będzie to szczególnie ambitny projekt. Nie spotkamy w nim żadnego z "filmowych" duchołapów, a produkcją zajmuje się studio Wanako, które możecie kojarzyć ze strzelaninki Assault Heroes czy siekanki Arkadian Warriors. Również Sanctum of Slime będzie w dużej mierze polegało na pruciu do duchów z różnych wynalazków i walkach z dużymi bosami. Rozgrywka ma być skrojona pod współpracę czterech graczy (lokalnie i online). Premiera planowana jest na wiosnę 2011 roku.

Maciej Kowalik

Źródło artykułu:
Wybrane dla Ciebie
MOŻE JESZCZE JEDEN ARTYKUŁ? ZOBACZ CO POLECAMY