Australijski PS Store przedwcześnie ujawnił cenę i datę premiery Mafia: Trilogy

Australijski PS Store przedwcześnie ujawnił cenę i datę premiery Mafia: Trilogy

Australijski PS Store przedwcześnie ujawnił cenę i datę premiery Mafia: Trilogy
Bartosz Witoszka
19.05.2020 11:38

Według nieoficjalnych informacji druga i trzecia część Mafia: Definitive Edition pojawią się w sprzedaży jeszcze dziś wieczorem.

Szybko poszło, prawda? Na początku zeszłego tygodnia wspominałem o *beep* jakie za pośrednictwem Twittera zrobiło 2K Games, a już dzień później Barnaba przygotowywał wpis o zapowiedzi Mafia Trilogy, czyli odświeżonego cyklu autorstwa Hangar 13. Deweloperzy jednak nie zdradzili wtedy za wiele (w zasadzie to nic), ale przed chwilą w sieci pojawiły się pierwsze nieoficjalne materiały z Mafia II i III: Definitive Edition. Co więcej, sama gra ma pojawić się w sprzedaży już dziś o godzinie o 18:00.

325314385012863602

Takie opóźnienie sugerować może to, że "jedynka", ze względu na swój wiek, doczeka się pełnego remake’u, jednak tutaj nie dostaliśmy jeszcze oficjalnej informacji.

Mafia 2 Definitive Edition (Remastered) - Free Roam Gameplay - PS4 PRO

Według danych na karcie, cała trylogia na PlayStation 4 wymagać będzie 98,17 GB wolnej przestrzeni na dysku. Jeśli jesteście zainteresowani wyglądem odświeżonej “dwójki”, to odsyłam Was do kanału FA Gamez.

Oprócz tego, na kanale Victora Rodrigueza pojawiły się nieoficjalny zwiastun Mafii III: Definitive Edition, który ma ponoć zawierać zarówno materiały z rozgrywki, jak i scenki filmowe.

Mafia III: Definitive Edition official trailer

Bartek Witoszka

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)