Audi pokazuje model TT Forza Motorsport 3 Edition

Audi pokazuje model TT Forza Motorsport 3 Edition

Audi pokazuje model TT Forza Motorsport 3 Edition
marcindmjqtx
22.10.2009 14:40, aktualizacja: 13.01.2016 17:18

Wspominałem już, że Audi zamierza wypuścić na rynek specjalny model TT w związku z premierą Forza Motorsport 3. Dostaliśmy wreszcie informację prasową ze szczegółami oferty oraz zdjęcia auta. Takich samochodów będzie dostępnych równo 20 a pojawią się w salonach na przełomie października i listopada. W bagażniku każdego z nich znajdziemy też Xboksa 360 Elite ze 120 GB dyskiem twardy i grą. Jacyś chętni?

Audi i Forza Motorsport3

  • Audi i Microsoft podążają  w myśl hasła „Przewaga dzięki technice”
  • Audi R8 V10 głównym bohaterem najnowszej gry Microsoft
  • Limitowana wersja Audi TT Forza Motorsport 3 Edition

Nowoczesne technologie są wpisane w filozofię działania marki Audi. Koncern z czterema pierścieniami w logo zawsze przygotowuje dla swoich samochodów rozwiązania, które wybiegają w przyszłość i sprawiają,   że ich użytkownik doświadcza jednocześnie wyrafinowanej techniki oraz poczucia łatwości użytkowania. Przy tym dbałość o szczegóły i wysoka jakość wykonania są znakiem rozpoznawczym marki Audi.

Podobne wartości przyświecały również firmie Microsoft producentowi gry komputerowej z samochodami w roli głównej -  Forza Motorsport 3. Wyjątkowo precyzyjne odwzorowanie autentycznych torów wyścigowych i wierność wrażeń jazdy niczym w prawdziwym aucie nie mają sobie równych.

Wspólnym elementem łączącym obie firmy jest również najważniejszy bohater gry supersamochód Audi R8, jeden z najbardziej emocjonujących pojazdów koncernu z Ingolstadt. Model ten występuje w grze w swojej najmocniejszej wersji z silnikiem V10 o mocy 525 KM. W świecie rzeczywistym auto potrafi rozpędzić się z sekwencyjną skrzynią R-tronic w 8,1 s do 200 km/h,   aby już po chwili osiągnąć prędkość maksymalną 316 km/h.

Premierę gry w Polsce zaplanowano na koniec października i również w tym okresie rozpocznie się sprzedaż specjalnej, limitowanej wersji innego modelu   z czterema pierścieniami - Audi TT Forza Motorsport 3 edition.

To sportowe coupe, podobnie jak i wersja roadster są w Audi od lat symbolem fascynującej stylistyki i dynamicznych jednostek napędowych.   Wersję przygotowaną z okazji współpracy Microsof i Audi przy grze Forza Motorsport 3 będzie można odróżnić od samochodów seryjnych po zewnętrznych oznaczeniach umieszczonych po obu stronach pojazdu przed tylnymi kołami. Na pokrywie bagażnika również umieszczono dyskretne logo tej edycji. Klienci, którzy zdecydują się na zakup Audi TT w limitowanej wersji znajdą poza tym w bagażniku konsolę do gier Xbox 360 Elite wyposażoną w 120 GB dysk twardy wraz z grą Forza Motorsport 3.

Każdy z 20 egzemplarzy Audi TT Forza Motorsport Edition może być wyposażony w jeden z 3 dynamicznych silników benzynowych lub wyjątkowo oszczędną jednostkę wysokoprężną o pojemności 2.0 litrów i mocy 170 KM.   Dalsza indywidualizacja tego modelu możliwa jest w ramach bogatej oferty wyposażenia dodatkowego Audi Exclusive. Pierwsze samochody będą dostępne w salonach sprzedaży na przełomie października i listopada.

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)