Atomic Heart w przedsprzedaży

Atomic Heart w przedsprzedaży
17.10.2018 11:44
Atomic Heart w przedsprzedaży
Joanna Pamięta - Borkowska
Joanna Pamięta - Borkowska

Oraz nowy zwiastun.

W maju pisałam o grze z pewnym zainteresowaniem, bo klimaty alternatywnej rzeczywistości nigdy mi się nie znudzą. Studio Mundfish niewiele o swoim tytule zdradziło, a zwiastun pokazał tylko, że będziemy mieli do czynienia z shooterem ukazanym z perspektywy pierwszej osoby. Teraz na stronie gry widnieje jej szerszy opis wraz z informacją o przedsprzedaży. Osoby, które zaryzykują kupno tytułu przed premierą (która nastąpi pod koniec 2019 roku) dostaną możliwość wzięcia udziału w zamkniętej becie.

W związku z tym pojawił się też nowy zwiastun:

Soviet Television at Facility 3826

Co ciekawe, również moskiewskie studio obiecało, że osoby, które dokonają zakupu przed premierą, dostaną grę kilka dni wcześniej (jak to się ma do crunchu?).

Atomic Heart został określony jako RPG akcji osadzony w alternatywnej rzeczywistości, w której nastąpiła technologiczna rewolucja w duchu komunizmu. Obiekt 3826, jedna ze świątyń nauki, niespodziewanie zamilkła. Wcielamy się w agenta KGB, który wyrusza odkryć jej sekrety. Mimo wykorzystania technologii Ray Trace twórcy obiecują, że gra nie będzie miała kosmicznych wymagań.

Co więcej, Mundfish zastanawia się nad trybem kooperacyjnym, chociaż główny nacisk stawiają na grę dla pojedynczego gracza z rozwiniętą fabułą.

Atomic Heart: Official GeForce RTX Video

W przedsprzedaży dostępne są trzy wersje - różnią się ilością cyfrowych dodatków w rodzaju ścieżki dźwiękowej, albumu z grafikami koncepcyjnymi i dodatkowych misji.

Gra ukaże się na pewno na PC, ale deweloper planuje porty na inne konsole.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)