ATOM RPG - czyli sowiecki Fallout

ATOM RPG - czyli sowiecki Fallout

ATOM RPG - czyli sowiecki Fallout
Joanna Pamięta - Borkowska
10.12.2018 17:13

Pod koniec roku ukaże się izometryczny RPG od niezależnego studia.

Szkoda poświęcać czas kolejnym wpadkom Bethesdy - przestaje to być zabawne, a jest po prostu przykre. Zobaczcie, nad czym od paru lat trudzą się Rosjanie (oraz Litwini, Polacy i Ukraińcy) z niezależnego studia Atom Team. Latem tego roku ich projekt został ufundowany na Kickstarterze. Oto ATOM RPG, a wygląda tak:

Atom RPG - Launch Trailer

W przyszłym roku czekają nas różne tytuły w mniejszym bądź większym stopniu osadzone w klimatach post apo. Będą to Metro: Exodus, Far Cry New Dawn oraz RAGE 2. Ale zapowiada się, że jeszcze przed Nowym Rokiem pojawi się pełna wersja tytułu, który od roku znajduje się w trybie wczesnego dostępu na Steamie. Póki co, zebrał on sporo pozytywnych recenzji, w których gracze podkreślają podobieństwo do tytułów Interplaya.

Twórcy ze studia Atom Team poinformowali niedawno, że pod koniec grudnia gra ujrzy światło dziennie. Trwają teraz intensywne prace nad usprawnieniem mechaniki, takiej jak: używanie przedmiotów, zmiana ustawień gry, możliwość czytania już przeprowadzonych dialogów itd.

Obraz

Jeden rzut oka na screeny albo zwiastun wystarczą, by poczuć klimat starych Falloutów czy Wastelandu. Nawiązania do tej pierwszej zawierają się też w systemie walki - czyli podziale na tury. Twórcy obiecują spore możliwości rozwoju postaci, wiele ciekawych dialogów i interesującą fabułę.

Akcja toczyć się ma w zniszczonym wybuchami jądrowymi ZSRR, zaś gra jest dostępna w rosyjskiej i angielskiej wersji językowej.

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)