Assassin's Creed za darmo. To ostatni "stary Asasyn"

Assassin's Creed za darmo. To ostatni "stary Asasyn"

Assassin's Creed Syndicate
Assassin's Creed Syndicate
Źródło zdjęć: © Steam
oprac. KLT
27.11.2023 16:06, aktualizacja: 28.11.2023 08:56

Ubisoft postanowił obdarować graczy darmowym dostępem do "ostatniego starego Asasyna", tj. Assassin's Creed Syndicate. Odebranie tytułu jest proste i nie trzeba się specjalnie męczyć, by dodać produkcję do swojej biblioteki.

Darmowe gry to zawsze świetna wiadomość dla graczy. Darmowy Assassin's Creed to natomiast gwarancja pewnego poziomu jakości. Teraz, dzięki specjalnej ofercie Ubisoftu, każdy może zdobyć za darmo ostatnią część cyklu w starej formule. Ta oferta dotyczy graczy peceotwych i pozwala na bezpłatne pozyskanie Assassin's Creed Syndicate, czyli dziewiątej odsłony głównego cyklu o Asasynach.

Aby skorzystać z tej oferty, nie trzeba spełniać wielu warunków. Najważniejsze jest posiadanie konta w usłudze Ubisoft Connect. Po zalogowaniu się na swoje konto, wystarczy przejść do odpowiedniego miejsca na platformie i przypisać grę do swojego konta. Ubisoft udostępnił również link, który prowadzi bezpośrednio do strony, na której można pobrać darmową kopię Assassin's Creed Syndicate.

Oferta na darmowe pobranie Assassin's Creed Syndicate jest ograniczona czasowo. Gra będzie dostępna do pobrania za darmo dla wszystkich użytkowników Ubisoft Connect aż do 6 grudnia 2023 r. do godz. 14:00.

Możliwość powrotu do Assassin's Creed Syndicate to świetna okazja do ponownego zanurzenia się w "starych" grach z serii Assassin's Creed. Ubisoft próbował w tym roku powrócić do korzeni serii, tworząc Assassin's Creed Mirage. Tytuł ten odszedł od otwartego świata i stylu rozgrywki znanej z AC Origins, AC Odyssey i AC Valhalla, skupiając się bardziej na skrytobójstwie niż otwartej walce i odchodząc od systemów znanych z gier RPG. Jednak zarówno gracze, jak i recenzenci są zgodni, że to nie była ta forma powrotu do korzeni, na którą czekali.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)