Assassin's Creed: Unity 7 lat później. Mody sprawiły cuda

Assassin's Creed: Unity 7 lat później. Mody sprawiły cuda
21.09.2021 14:10
Assassin's Creed: Unity zasłynęło doskonałym odwzorowaniem Paryża z okresu rewolucji.
Assassin's Creed: Unity zasłynęło doskonałym odwzorowaniem Paryża z okresu rewolucji.
Źródło zdjęć: © YouTube

Mimo że od premiery jednej z najgorszych fabularnie gier Ubisoftu, minęło już blisko 7 lat, jednego nie można jej odebrać. Assassin's Creed: Unity było grą piękną. Teraz wygląda jeszcze lepiej dzięki modom, które dodają nie tylko nową dynamikę cieni i tekstury w wysokiej rozdzielczości, ale również ray tracing.

Assassin's Creed: Unity wylądowało na sklepowych półkach w listopadzie 2014 roku. Wówczas gra otrzymała sporo pochlebnych recenzji, głównie ze względu na piękne przedstawienie Paryża. Grafika opierała się na silniku AnvilNext ze stajni Ubisoftu.

Skoncentrujmy się jednak na dobrych wspomnieniach. 7 lat temu, Assassins's Creed: Unity prezentowało się całkiem ładnie. Bazowa gra cieni, modele, tekstury i animacje wyglądały dość przyjemnie. Teraz czas na najlepsze. Miłośnicy oprawy graficznej XVIII-wiecznego Paryża postanowili nadać mu XXI-wiecznego sznytu.

Filmik opublikowany na Beyond The Hype ukazuje Assassin's Creed: Unity w nowej odsłonie. Zobaczymy grę nie tylko w 8K, ale również z maksymalnymi ustawieniami, ray tracingiem oraz modem nadającym cieniom realizmu. Nic dziwnego, że bez RTX-a 3090 się nie obeszło. Komentarze oglądających nie pozostawiają wątpliwości – ta gra powinna tak wyglądać.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)