Assassin's Creed: Unity 7 lat później. Mody sprawiły cuda

Mimo że od premiery jednej z najgorszych fabularnie gier Ubisoftu, minęło już blisko 7 lat, jednego nie można jej odebrać. Assassin's Creed: Unity było grą piękną. Teraz wygląda jeszcze lepiej dzięki modom, które dodają nie tylko nową dynamikę cieni i tekstury w wysokiej rozdzielczości, ale również ray tracing.

Assassin's Creed: Unity zasłynęło doskonałym odwzorowaniem Paryża z okresu rewolucji.
Assassin's Creed: Unity zasłynęło doskonałym odwzorowaniem Paryża z okresu rewolucji.
Źródło zdjęć: © YouTube
Marcin Watemborski

Assassin's Creed: Unity wylądowało na sklepowych półkach w listopadzie 2014 roku. Wówczas gra otrzymała sporo pochlebnych recenzji, głównie ze względu na piękne przedstawienie Paryża. Grafika opierała się na silniku AnvilNext ze stajni Ubisoftu.

Skoncentrujmy się jednak na dobrych wspomnieniach. 7 lat temu, Assassins's Creed: Unity prezentowało się całkiem ładnie. Bazowa gra cieni, modele, tekstury i animacje wyglądały dość przyjemnie. Teraz czas na najlepsze. Miłośnicy oprawy graficznej XVIII-wiecznego Paryża postanowili nadać mu XXI-wiecznego sznytu.

Filmik opublikowany na Beyond The Hype ukazuje Assassin's Creed: Unity w nowej odsłonie. Zobaczymy grę nie tylko w 8K, ale również z maksymalnymi ustawieniami, ray tracingiem oraz modem nadającym cieniom realizmu. Nic dziwnego, że bez RTX-a 3090 się nie obeszło. Komentarze oglądających nie pozostawiają wątpliwości – ta gra powinna tak wyglądać.

Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.