Assassin's Creed Mirage bez loot boksów i hazardu - obiecuje Ubisoft

Assassin's Creed Mirage
Assassin's Creed Mirage
Źródło zdjęć: © Licencjodawca

13.09.2022 18:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Najnowszy Assassin's Creed ma być wolny od nieuczciwych praktyk monetyzacyjnych.

Ubisoft zapewnia, że zapowiedziany w sobotę 10 września Assassin's Creed Mirage nie będzie zawierał elementów hazardu w rodzaju loot boksów czy paczek z losową zawartością. Firma zmuszona była wydać takie oświadczenie po tym, jak gracze zwrócili uwagę na przypisane grze ograniczenia wiekowe.

Otóż w tymczasowej klasyfikacji wiekowej, która znalazła się na Xboksowej stronie gry, pojawiło się ostrzeżenie, że będzie ona zawierać "elementy rzeczywistego hazardu". Użycie tego rodzaju sformułowania - zamiast typowego dla gier "symulowanego hazardu" - sugerowało właśnie coś w rodzaju płatnych paczek.

Po zapowiedzi Assassin's Creed Mirage podczas Ubisoft Forward niektóre ze stron sklepowych omyłkowo wyświetlały informację o pre-orderach z klasyfikacją wiekową tylko dla dorosłych. Chociaż Assassin's Creed Mirage wciąż czeka na oficjalne przydzielenie klasyfikacji, Ubisoft chce zapewnić graczy, że w grze nie znajdą się elementy rzeczywistego hazardy ani loot boksy".

Napisała firma w oświadczeniu, przesłanym serwisowi Eurogamer.net.

Informacje o grze znajdujące się na Xbox.com zostały od tego czasu poprawione.

Niestety nawet jeżeli Assassin's Creed Mirage faktycznie okaże się grą w dawnym stylu i krótszym, bardziej zwartym Asasynem, to będzie jedynie swego rodzaju wyjątkiem. Zapowiedziany na dalszą przyszłość Assassin's Creed Codename Red już z pierwszych informacji jawi się jako powrót do schematu RPG znanego z Odyssey czy Valhalli.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)