Assassin's Creed IV: Black Flag otrzyma kontynuację. Tylko nie taką, jakiej chcecie

Assassin's Creed IV: Black Flag otrzyma kontynuację. Tylko nie taką, jakiej chcecie

Assassin's Creed Black Flag
Assassin's Creed Black Flag
Źródło zdjęć: © Ubisoft
12.04.2023 12:59, aktualizacja: 23.01.2024 15:55

Assassin's Creed IV: Black Flag ma prawie 10 lat, a teraz na horyzoncie rysuje się kontynuacja, tylko że... no właśnie, Ubisoft nie ma w planach wydania pełnoprawnej gry lub potężnego DLC. Za to będzie 150 odcinków!

Wspaniały to był Assassin's Creed, nie zapomnę go nigdy. "Czwórka" zadebiutowała w 2013 r. i spotkała się z pozytywnym odbiorem graczy, mimo że Black Flag nieco odchodził od kanonu serii. Stąd też produkcja zyskała łatkę "jednej z lepszych gier z serii AC, która nie do końca jest grą AC".

Ta marka ma potencjał i Ubisoft zamierza to wykorzystać. Jak informuje Business Wire, Assassin's Creed IV: Black Flag otrzyma kontynuację, jednak nie będzie to nowa gra, ani żadne DLC. Poznajcie Assassin's Creed: Forgotten Temple – cyfrowy komiks, który trafi na platformę WEBTOON. To owoc współpracy Ubisoftu z Redice Studio.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Assassin's Creed: Forgotten Temple z datą premiery

Premiera Assassin's Creed: Forgotten Temple to kwestia najbliższych dni. Ubisoft nie wystawia na próbę naszej cierpliwości i nowe przygody Edwarda Kenwaya poznamy już 24 kwietnia 2023 r. (pierwszych sześć odcinków). Zaplanowano trzy sezony i łącznie 150 odcinków, w których protagonista wyruszy na niebezpieczną misję odnalezienia Fragmentów Edenu na wybrzeżach mórz Azji Południowo-Wschodniej.

Assassin's Creed: Black Flag 2?

Zagrałoby się w pełnoprawną kontynuację Black Flag. Pewną namiastkę takiej przygody może zaoferować Skull and Bones. Ba, biorąc pod uwagę datę ujawnienia tej produkcji, to może spotkamy tam nawet te same mechaniki, co w Black Flag.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)