Assassin's Creed Codename Jade. Dołącz do beta testów

Assassin's Creed Codename Jade. Dołącz do beta testów

Assassin's Creed Codename Jade rozpoczyna zamknięte beta testy
Assassin's Creed Codename Jade rozpoczyna zamknięte beta testy
Źródło zdjęć: © Ubisoft
18.07.2023 12:08

Assassin's Creed Codename Jade wychodzi z ukrycia. Dzieło autorstwa Level Infinite rozpocznie zamknięte beta testy na Android i iOS. To stanie się już niedługo - początek bety wyznaczono na dzień 3 sierpnia 2023 r.

Już niebawem gracze wyruszą ścieżką Xia w grze Assassin's Creed Codename Jade, której akcja rozgrywa się w III wieku p.n.e., w czasach jednej z pierwszych zjednoczonych dynastii w Chinach. Rozpoczyna się bezprecedensowy okres handlu i wymiany kulturowej między Wschodem a Zachodem. Ale wraz z nim pojawiają się nowe wyzwania i niebezpieczeństwa czające się w cieniu.

Od Wielkiego Muru Chińskiego poza granicami imperium po cesarską stolicę Xianyang, czeka ich podróż przez świat pełen starożytnej historii i ukrytych niebezpieczeństw. Gracze będą bronić się przed Xiongnu i odkrywać spiski, a także brać na siebie wielką odpowiedzialność i stawiać czoła nowym wyzwaniom.

Przygoda Assassin's Creed - za darmo, zawsze i wszędzie

Level Infinite ściśle współpracuje z Ubisoft, aby stworzyć prawdziwą, wysokiej jakości grę Assassin's Creed na urządzenia mobilne. Zadaniem graczy będzie podróżować przez miasta, zabijając swoje cele na różne sposoby i angażując się w ekscytującą walkę.

Ogromny otwarty świat do odkrycia

Gracze doświadczą starożytnych Chin i wyruszą w podróż przez ponad 2000 lat historii. Odkryją prestiżowe dynastie Wschodu, broniąc Wielkiego Muru Chińskiego i odkrywając sekrety Terakotowych Wojowników. Doświadczając zapierającego dech w piersiach otoczenia Xianyang, cesarskiego centrum i otaczając się kupcami.

Gracze mogą zarejestrować się do testów już teraz na stronie www.assassinscreedcodenamejade.com, aby dowiedzieć się więcej o becie i samej grze.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)