Assassin’s Creed: Valhalla na fabularnym zwiastunie. Wikingowie, drakkary i "ulotna groza"

Assassin’s Creed: Valhalla na fabularnym zwiastunie. Wikingowie, drakkary i "ulotna groza"

Assassin’s Creed: Valhalla na fabularnym zwiastunie. Wikingowie, drakkary i "ulotna groza"
30.09.2020 07:11

Jesienna ofensywa Ubisoftu zbliża się wielkimi krokami. Najpierw premiera "Watch Dogs: Legion" (29.10), a dwa tygodnie później kolejny Asasyn. Dziś zatrzymamy się przy tym drugim.

Zwiastun przedstawia historię Eivora, wojownika z silnym pędem ku wojnie. Całość zgrabnie wprowadza w ton "Assassin’s Creed Valhalla", ale bądźmy szczerzy: przesadnie nie porywa. Ot, zgrabna i zręczna prezentacja.

Assassin’s Creed Valhalla: Zwiastun fabularny

"Jedyną obawę mam taką, że historia znów będzie taką mało ciekawą paćką, o której bardzo szybko zapomnimy" – pisał Barnaba, który miał przyjemność spędzić z "Valhallą" trzy godziny. Po obejrzeniu zwiastuna stwierdzam, że jego słowa mogą okazać się profetyczne. Już zaczynam zapominać o czym opowiadał. Inna sprawa, że seria "Assassin’s Creed" nigdy nie porywała mnie swoimi opowieściami.

Dlatego nie oznacza to, że na kolejnego Asasyna nie czekamy. Przeciwnie. Dlatego ja szansę Asasynowi dam. Po raz kolejny.

"Assassin’s Creed: Valhalla" 10 listopada trafi na pecety i konsole Playstation 4, Xbox One, a także Xbox Series X|S, a dwa dni później na Playstation 5.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)