Assassin's Creed: Unity, Far Cry 4 i The Crew znikają ze Steama

Assassin's Creed: Unity, Far Cry 4 i The Crew znikają ze Steama

Assassin's Creed: Unity, Far Cry 4 i The Crew znikają ze Steama
marcindmjqtx
07.11.2014 08:18, aktualizacja: 05.01.2016 15:25

Ubisoft chce, żeby gracze kupili je w Uplay?

Assassin's Creed: Unity, Far Cry 4 i The Crew - największe hity Ubisoftu, które zaraz trafią na rynek, nagle przestały być dostępne w sklepie Steam. Po prostu wyparowały, na próżno szukać ich w ofercie, a dawne linki dziś prowadzą do strony głównej.

Co się stało? Nie wiadomo. Ale serwisowi PCgamesn udało się zdobyć komentarz Ubisoftu:

Rozmawialiśmy z Valve o Assassin's Creed Unity, ale w tej chwili gra nie jest dostępna na Steamie w Wielkiej Brytanii [nie jest dostępna również w innych krajach - wyj. red.]. Póki co brytyjscy klienci, którzy chcą kupić cyfrową wersję, mogą to zrobić odwiedzając sklep Uplay, naszych partnerów sprzedażowych lub innych cyfrowych dystrybutorów. Na Reddicie z kolei możemy przeczytać, że jednemu z użytkowników pomoc techniczna Ubisoftu napisała, że nie wiadomo dlaczego Steam wycofał gry, ale takie problemy wynikają zazwyczaj z problemów z kupnem w usłudze i są szybko rozwiązywane.

Czyżby poszło o to, o co idzie jak nie wiadomo o co idzie? Sytuacja jest nagła i pojawiła się ledwie kilka dni przed premierami Unity i Far Cry 4. Świadoma rezygnacja z najistotniejszego systemu dystrybucji na PC jest bardzo dziwna.

[Źródło: 1, 2]

Marcin Kosman

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)