Assassin's Creed Rebellion nie ucieknie od porównań do Fallout Shelter

Assassin's Creed Rebellion nie ucieknie od porównań do Fallout Shelter

Assassin's Creed Rebellion nie ucieknie od porównań do Fallout Shelter
Maciej Kowalik
28.06.2017 12:21

Oby było ciekawsze, choć z grami f2p nigdy nic nie wiadomo.

Można się było spodziewać, że Origins nie będzie jednym "asasynem", który trafi w tym roku na rynek. Seria zrobiła sobie roczną przerwę, więc jej powrót trzeba wykorzystać do cna. A przecież na smartfonach i tabletach występowała już przy kilku okazjach. Chociażby jako karcianka AC: Recollection czy morski bitewniak AC: Pirates.

Assassin's Creed Rebellion jest zapowiadane jako strategia RPG.

Assassin's Creed Rebellion - Teaser

Celem ma być stworzenie własnego bractwa zarządzanie jego fortecą i wykonywanie misji przeciwko Templariuszom. Oczywiście częścią gry będzie odblokowywanie znanych z serii bohaterów, ale i nowych postaci. Ponoć to zasługa ulepszonego Animusa, dla którego epoki, w których żyły nie będą przeszkodą...

Rozumiecie już skojarzenie z Fallout Shelter? Nie? A rzuciliście okiem na malutkie okienko prezentujące krótkie fragmenty rozgrywki i przekrój przez bazę pod koniec zwiastuna? Dodam jeszcze tylko, że za oboma tytułami stoją Kanadyjczycy z Behaviour Interactive i można już mniej więcej regulować swoje oczekiwania.

Na pytania - ile faktycznie będzie "gry w tej grze" oraz jak daleko dojedziemy bez korzystania z karty kredytowej - jeszcze nie odpowiemy. Ale premiera jest ponoć bliska. Na iSprzętach i Androidach.

Maciej Kowalik

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)