Assassin's Creed Rebellion nie ucieknie od porównań do Fallout Shelter

Assassin's Creed Rebellion nie ucieknie od porównań do Fallout Shelter28.06.2017 12:21
Assassin's Creed Rebellion nie ucieknie od porównań do Fallout Shelter
Maciej Kowalik

Oby było ciekawsze, choć z grami f2p nigdy nic nie wiadomo.

Można się było spodziewać, że Origins nie będzie jednym "asasynem", który trafi w tym roku na rynek. Seria zrobiła sobie roczną przerwę, więc jej powrót trzeba wykorzystać do cna. A przecież na smartfonach i tabletach występowała już przy kilku okazjach. Chociażby jako karcianka AC: Recollection czy morski bitewniak AC: Pirates.

Assassin's Creed Rebellion jest zapowiadane jako strategia RPG.

Assassin's Creed Rebellion - Teaser

Celem ma być stworzenie własnego bractwa zarządzanie jego fortecą i wykonywanie misji przeciwko Templariuszom. Oczywiście częścią gry będzie odblokowywanie znanych z serii bohaterów, ale i nowych postaci. Ponoć to zasługa ulepszonego Animusa, dla którego epoki, w których żyły nie będą przeszkodą...

Rozumiecie już skojarzenie z Fallout Shelter? Nie? A rzuciliście okiem na malutkie okienko prezentujące krótkie fragmenty rozgrywki i przekrój przez bazę pod koniec zwiastuna? Dodam jeszcze tylko, że za oboma tytułami stoją Kanadyjczycy z Behaviour Interactive i można już mniej więcej regulować swoje oczekiwania.

Na pytania - ile faktycznie będzie "gry w tej grze" oraz jak daleko dojedziemy bez korzystania z karty kredytowej - jeszcze nie odpowiemy. Ale premiera jest ponoć bliska. Na iSprzętach i Androidach.

Maciej Kowalik

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)